Príď sa zabaviť na jeden z našich najobľúbenejších workshopov!

Ekologická živica je zaujímavý materiál, ktorý vznikol spojením minerálneho základu a čistej akrylovej živice na báze vodyNeobsahuje teda žiadne škodlivé chemikálie je ľahká, odolná, dobre sa s ňou pracuje a prináša spektrum možností pre kreatívcov.

Vďaka rôznym farebným pigmentom je možné docieliť osobitý vzhľad, a to napríklad, mramoru, či kameňa. 

Na tomto workshope si povieme, ako správne namiešať hmotu, pohráme sa s farebnými pigmentami a vytvoríme originálne eko “čipsy”, vďaka ktorým docielime obľúbený terrazzo efekt.

Domov si odnesieš nové múdrosti, ktoré ti ušetria kopu času aj materiálu a samozrejme svoju vlastnoručne vyrobenú oválnu misku v obale, ktorý si taktiež vyrobíš

Eko živica ponúka hromadu možností a nadobudnuté zručnosti môžeš využiť aj na tvorbu iných nielen pekných, ale aj praktických výrobkov. Lektorka ti rada poradí a pomôže zorientovať sa v tom, aký materiál potrebuješ, či ako si môžeš urobiť originálne formy zo silikónu aj doma. Čaká ťa kopec užitočných tipov, super ľudia a zábava. Všetky potrebné materiály budú zabezpečené na mieste a najlepšie na tom je, že všetok pracovný neporiadok ostane u nás a nie v tvojej obývačke.

Workshop bude prebiehať v inšpiratívnych priestoroch našej dielne. Ľahko ju nájdeš podľa veľkých zelených dverí, rovno vedľa Lab.cafe, kde ťa privítame aj s pohárom prosecca na náš účet. Nemusíš si so sebou nič nosiť, stačí dobrá nálada a niečo teplejšie na oblečenie, nakoľko máme v dielni už trošku chladnejšie.