JE TO TU!! !

Po dvoch rokoch a štyroch úspešných albumoch už tento október uzrie svetlo sveta a vleje sa do vašich uší zbrusu NOVÝ ALBUM z inoplanéty ENIESA s názvom ARYA´s.

Tento album vznikal popri ostatných súrodeneckých albumoch a postupne zbieral materiál na celé svoje hutné telo, ktoré sa časom vymodelovalo, viac než trochu, do country podoby.

Nemalou časťou prispel k tomuto faktu aj Peťo Bič a Viki Vargová z kapely Peter Bič Projekt, ktorých som si práve preto vybrala za krstných rodičov môjho nového hudobného potomka.

Počas natáčania ich klipu na jeseň 2021 (v čase mojej práce v štúdiu) ma prirovnali ku country speváčke Sierre Ferrell, ktorú som si okamžite zamilovala. Nehovoriac, alebo radšej hovoriac o tom, že ich dvorný muzikant Ferko Jano podaroval môjmu albumu čosi famózne zo svojej hry na husle a steel guitar.

Okrem neho na albume možno počuť mnoho ďalších úžasných hostí zo Slovenska, Česka, ale aj z krajín za oceánom a tak sa máte na čo tešiť.. .

Nuž my teda ideme ladiť gitary, basy, bubny, hlasy a súriť lisovňu, nech PRVÉHO OKTÓBRA môžete odchádzať z DOMINIKÁNSKEHO NÁMESTIA so svojim vlastným podmorským nosičom ARYA´s.

Tešíme sa na vás!
Eniesa & ostatní inoplanetárnici

  • Sandra Urbančíková - spev, gitara
  • Andrej Karlík - gitara, basa
  • Adrián Polovka - bicie

krstní rodičia - Peter Bič & Viki Vargová