KONČINY 4. - 6. august 2023

Multižánrový hudobný festival Končiny sa tento rok presúva z pôvodného prostredia Strážovských vrchov do obce Lúky, neďaleko Púchova. Výborná poloha umožňuje návštevníkom dopraviť sa na festival autobusom, vlakom, bicyklom či autom. Výhodou areálu je umiestnenie stanového mestečka v lokalite bývalého kameňolomu, ktorý je od pódia vzdialený asi 10 minút pešou chôdzou.

Zdroj: FB / Festival Končiny

Objavovanie nových hudobných končín je hlavným cieľom v poradí už 6. ročníka festivalu. Návštevníci sa tak môžu tešiť na viac či menej známe mená domácej i zahraničnej nezávislej hudobnej scény. Okrem toho na vás čakajú zaujímavé diskusie, premietanie filmov a mnoho ďalšieho. S ostatnými návštevníkmi si budete môcť vymeniť svoje oblečenie na komunitnom SWAPe a samozrejmosťou je i gastro zóna s dobrým čapovaným pivom a jedlom. Pre deti bude pripravená detská zóna či divadlo.

Prečo navštíviť Končiny?
  • rozšírite si svoje hudobné obzory o skupiny, ktoré ste ešte určite nikde inde nepočuli
  • už ste stanovali v kameňolome s výhľadom na malebnú púchovskú dolinu pod vami?
  • žiadne rady, veľa miesta. Keďže areál je veľký a kapacita obmedzená na 1000 ľudí, na bare vás výčapník pri druhom pive pozná už osobne.
  • chcete sa porozprávať či odfotiť s kapelami? Interpreti na Končinách nezriedka strávia i celý festival a preto zoznámiť sa s nimi, vôbec nie je problém.
  • cenová dostupnosť je Končín naozaj takmer pre každého. Netreba si celý rok šetriť na vstupenku či na obživu počas festivalu.
  • myslíme i na deti, pre ktoré je každý rok pripravený program a rôzne atrakcie.

🎶 HUDOBNÝ PROGRAM:

SPRIEVODNÝ PROGRAM: Viac informácií čoskoro - sledujte FB Festival Končiny.