FUNKY PLES oslavuje desiate výročie a to nie hocijako, ale opäť s hviezdnym hosťom ako sa patrí.

Do Košíc prichádza funková legenda - frontman britskej megaslávnej funkovej formácie DELEGATION. RICK BAILEY vystúpi naživo v hudobnom doprovode v košickom Dome umenia už v piatok 21. apríla!

Kapela Delegation a jej líder Rick Bailey pôsobí na hudobnej scéne už takmer 47 rokov a jej hity ako "Wheres The Love", "You and I", "Heartache No.9", "Put a Little Love on Me" a ďalšie poznajú fanúšikovia funky a disco na celom svete. Okrem headlinera vystúpi na Funky plese aj skupina KISS MY EX!, tanečné telesá a DJS (Incognito DJ, Julo "Alecc" Hrabušický a ďalší). Na druhom pódiu vás po celú noc budú zabávať ESH DEEJAY a DJ Carlos v rytme Disco a Oldies. Skvelá zábava bude pokračovať až do skorých ranných hodín, tešiť sa môžete aj na sprievodný program, polnočnú tombolu a to všetko za podpory moderátora Riša Herrgotta. V cene vstupenky na sedenie je malé občerstvenie na stoloch.

Anglická skupina DELEGATION bola založená v roku 1976 a už v roku 1977 bodovala v hitparádach s hitmi ako "Where Is the Love", "Oh Honey". V roku 1979 kapela vydáva svoj druhý album "Eau De Vie" ktorý mal obrovský komerčný úspech a obsahoval hity ako "You and I", "Put a Little Love on Me", "Heartache #9," a "Darling (I Think About You)". Do roku 1982 vydali ďalšie 3 štúdiové albumy. Neskôr v roku 1993 vydávajú menej známy album "Encore". Okrem toho kapela vydala mnoho kompilácií, remixovaných albumov a tanečných singlov ktoré môžeme aj v dnešnej dobe často počuť na diskotékach a v rádiách. Delegation je stále veľmi aktívna na koncertoch ako "Delegation Band" (s pôvodným zakladajúcim členom Rickom Baileyom na čele), ktorá hrá vystúpenia už viac ako tridsať rokov. Rick Bailey s neskutočnou energiou stále skvele spieva a tiež tvorí novú hudbu 🙂

Upozornenie: počet vstupeniek je limitovaný a ich cena sa môže meniť!
Vstupenky zakúpite v predajnej sieti spolo
čnosti ticketportal