Zaspomínajte si na éru 20. rokov, zlatých časov Veľkého Gatsbyho, swing štýlu a elegancie. Do Kursalonu prichádza Gatsby sound a ich podanie svetových a slovenských hitov v štýle 20.rokov.

Kapela sa skladá z profesionálnych hudobníkov, ktorí nám predstavia moderné piesne v postmodernom swingu. Ich rozmanitý repertoár ponúka hity od slávnych svetových osobností ako sú napríklad Bon Jovi, Lady Gaga či Karel Gott. Nezabúdajú ani na slovenské hity od velikánov Mira Žbirku či Zuzany Smatanovej a ďalších. Ich predstavenia sú vyladené do posledného detailu. Oblečenie prispôsobili obdobiu Veľkého Gatsbyho a spolu so swingovou hudbou vytvárajú jedinečnú atmosféru.

VSTUPENKY

Vstupenky na podujatia je možné zakúpiť online prostredníctvom siete ticketportal.sk, v Infocentre Turisticko-informačnej kancelárií v hoteli Slovakia, alebo priamo na mieste pred každým predstavením v Kursalone Trenčianske Teplice. Na všetky podujatia je možné zakúpiť vstupenky na voľné sedenie, do VIP boxov si zakúpite vstupenky iba cez ticketportal.sk.