Gioia a Vianoce - Toto spojenie sa už stáva našou neodmysliteľnou súčasťou.

Vianočný galakoncert týchto troch šarmantných spevákov Vás prenesie do čarovného sveta plného hudby, pokoja a splnených snov. Čaká Vás nádielka známych svetových, českých aj slovenských skladieb odetých do nového šatu a samozrejme nebudú chýbať milované koledy, ktoré zavŕšia sviatočnú, predvianočnú atmosféru.

Gioia:

Peter Ševčík, barytón. Študoval operný spev na Súkromnom konzervatóriu Dezidera Kardoša v Topoľčanoch v triede profesorky Evy Pacovskej. Počas štúdií sa zúčastnil niekoľkých medzinárodných a domácich speváckych súťaží. Svoje skúsenosti využil ako zakladateľ skupiny Gioia.

Matej Vaník, tenor a skladateľ sa narodil v Banskej Bystrici v roku 1977. Vyštudoval Pedagogickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Bol členom Slovenského národného divadla (SND). Ako sólový spevák vytvoril rôzne postavy aj v muzikáloch. Vydal svoje vlastné pop albumy s názvom Lyrika a Odkiaľ a kam. Je spoluzakladateľom pôvodnej speváckej formácie Gioia.

Martin Vetrák, tenor, pochádza z Brezna. Vyštudoval Konzervatórium J.L.Bellu v Banskej Bystrici v hudobno-dramatickom odbore. V súčasnosti je poslucháčom Akadémie umení v Banskej Bystrici v odbore muzikálový spev. V roku 2016 získal 2.miesto v šou ČS má talent. Taktiež vydal svoj sólo album Cesta. Svoje umenie predviedol nielen doma, ale aj v zahraničí a na medzinárodných festivaloch. Členom Gioia je od r. 2021