HABLA ESPAÑOL – konverzačný klub v španielskom jazyku

 

Učíte sa španielčinu ako samoukovia, ale nemáte s kým konverzovať aby ste si ju precvičili? Alebo ste sa španielčinu kedysi učili ale máte pocit, že ste ju už zabudli a radi by ste si ju oprášili?

 

Centrum hispánskej kultúry Vladimíra Olerínyho spúšťa práve pre Vás od januára 2024 Konverzačný klub španielskeho jazyka s názvom HABLA ESPAÑOL. Stretnutie klubu sa uskutoční každý 3.utorok v mesiaci, vždy v čase od 16.15 do 17.00 h.

 

Myslíte si, že Vaša španielčina je slabá? Naozaj sa nemáte čoho báť, stačia Vám len úplne základy (level +− A1/A2) a chuť do učenia -  v našom centre Vás už rozrozprávame.

 

1. stretnutie klubu sa uskutoční v utorok 16. 1. 2024.

 

Prosím nahláste svoju účasť najneskôr do 14. 1. 2024 (vrátane) na nasledujúcom kontakte – email: hispanskecentrum@svkbb.eu alebo tel.č.: +421 48 4710701 (telefonicky len počas otváracích hodín centra, t.j. 9.00 – 17.00 h).

 

Za účasti na diskusnom klube sa neplatí, ale podmienkou toho, aby ste sa doň mohli prihlásiť je, že musíte mať platné členstvo v našej Štátnej vedeckej knižnici v B. Bystrici, čiže musíte byť naším čitateľom.

 

Teší sa na Vás naša konzultantka z Centra hispánskej kultúry V. Olerínyho!