V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že predstavenie HIP HRON FEST No 1, ktoré sa malo konať dňa 12.-13.5.2023 o 21:00 hod. v Clube Hron, Podunajské Biskupice, Bratislava, je ZRUŠENÉ!

Klienti môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili.


Prvý dvojdňový klubový Hip Hop festival u nás v club HRON. Príďte podporiť tento nový projekt a poriadne si užiť super fest!

  • 12.5.  – Momo, Michajlov, Irit, Palky + DJ Mikroman
  • 13.5. – Alan Murín, Adiss + Šorty, MM music label, Tian moon

Dátum: 12.5. – 13.5.2023
Čas: 21.00 hod

Vstupenky dostupné v sieti Ticketportal.sk.

Cena:
1 deň - sedenie 30€ / státie 25€
2 dni - sedenie 50€ / státie 40€

Zdroj: facebook.com / mmmusic_official

Dôležité upozornenie: čas 19.30 hod neznamená začiatok vystúpenia, ale začiatok akcie, kde je interpret uvedený, ako hosť večera!  

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event! 

CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.