Kurz sa koná v sobotu od 9:00 do 19:00 s krátkymi prestávkami na občerstvenie a s cca hodinovou pauzou na osobné voľno / obed, kedy si môžete buď odbehnúť niekam sa najesť alebo zjesť jedlo prinesené z domu.

ORIENTAČNÝ PROGRAM:

Ráno bude patriť úvodu – porozprávam niečo o hormonálnej joge, o jej zakladateľke, i ako som sa k nej dostala ja. Potom sa naučíme celú zostavu 21 cvikov a techniky, ktoré hormonálna jogová terapia využíva a vďaka ktorým je zostava taká účinná.

Po obede, pre chvíľu relaxu, sa naučíme 3 pránajámy (ukľudňujúce dychové techniky) a 10 antistresových cvikov na odbúranie stresu, ktorý v značnej miere prispieva k znižovaniu hormonálnej hladiny. Potom si zopakujeme celú zostavu 2 razy. Doma, po pravidelnom praktizovaní, vám zostava zaberie už len 30 minút.

V cene kurzu 110 € okrem vyššie uvedeného dostanete aj:

* tlačené SKRIPTÁ s podrobným opisom všetkého, čo sa na kurze naučíme, takže budete dobre pripravené pre pravidelné praktizovanie zostavy doma

* možnosť účasti na ONLINE OPAKOVACÍCH LEKCIÁCH za symbolický poplatok

CVIKY sú URČENÉ pre všetky ženy od 14 rokov, ktoré chcú zlepšiť kvalitu svojho života. Horná veková hranica je neobmedzená ❤

HORMONÁLNA JÓGOVÁ TERAPIA prirodzene odstraňuje problémy ako premenštruačný syndróm (PMS), nepravidelnosti menštruácie, myómy, cysty na vaječníkoch, polycystické vaječníky, neplodnosť, predčasný prechod, akné, symptómy menopauzy, napríklad návaly horúčav, nespavosť, emocionálnu nestabilitu, podráždenosť, pocity stresu, paniky, depresie a nerozhodnosti, urogenitálnu suchosť, stratu vitality, migrény, zhoršenie pamäti, osteoporózu, inkontinenciu, syndróm karpálneho tunela, suchú pleť, vypadávanie vlasov, lámavé nechty, nedostatočnú činnosť štítnej žľazy, a iné ťažkosti spôsobené NÍZKOU ALEBO NEVYVÁŽENOU HLADINOU HORMÓNOV.

PRE KOHO NIE SÚ CVIČENIA VHODNÉ
Cvičenia nie sú určené pre tehotné ženy, pri liečbe nádorových ochorení, ženy s pokročilou endometriózou, ženy s myómami väčšími ako päsť, ani pre ženy s vážnymi psychiatrickými problémami. V prípade diagnóz, kde si nie ste isté, radšej svoj zdravotný stav konzultujte s lekárom, ktorý Vám poradí, či nie je vo Vašom prípade nežiaduce zvyšovať produkciu ženských hormónov.
PREDCHÁDZAJÚCE skúsenosti s jogou NIE SÚ pre cvičenie hormonálnej jogovej terapie (HJT) potrebné. Nejde totiž o klasickú hathajogu v zotrvávaní jednotlivých pozícií v prítmí sviečky za zvuku meditačnej hudby, ale o jednoduché cviky, ktoré vznikli úpravou niektorých jogových ásan do dynamickej podoby. Cvičí sa bez hudby pre lepšie sústredenie sa na cirkuláciu energií a aktiváciu jednotlivých žliaz pre zvýšenie tvorby hormónov a ich harmonizáciu. Súčasťou zostavy sú však aj tri relaxačné harmonizačné cviky, pri ktorých ležíme a tak aktivujeme a harmonizujeme energiu v našich žľazách , či čakrách.
Viac info na www.hormonalka.sk
PRIHLASOVANIE alebo komunikácia:
* e-mailom: hormonalka@gmail.com
* správou FB: https://www.facebook.com/hormonalka