Kurz je rozdelený na 3 stretnutia po 2 hodiny, kde sa naučíte maľovať touto vodovou technikou od základov. Začíname v utorok 14.11. od 17:00-19:00 v priestoroch Zdieľanej dielne (vedľa Baterkárne). Kurzom vás bude sprevádzať lektorka Natália, ktorá vám všetko krok po kroku vysvetlí a počas celého kurzu bude k dispozícii.

14.11. Základy maľovania akvarelom (utorok, 17:00-19:00) 1/3

Prvý z kurzov bude zameraný na oboznámenie sa s pomôckami a spôsobmi maľovania touto technikou, okrem toho si povieme: ako si vybrať správne pomôcky a prečo je to dôležité ako si vybrať správny výkres, štetec či farby ako miešať farby aké sú možnosti pracovania s akvarelom a ako pri maľovaní využívať jeho transparentnosť Výsledkom kurzu bude niekoľko cvičení a vedomostí, ktoré nám pomôžu nielen pri maľovaní na ďalších stretnutiach, ale aj v maľovaní doma.

21.11. Jesenná krajina technikou akvarelu (utorok, 17:00-19:00) 2/3

Na kurze sa naučíte: namaľovať jesennú krajinu s upršanou atmosférou zdokonaliť techniku mokrého akvarelu z predošlého kurzu farby zapúšťať, miešať, tieňovať a vrstviť cez seba.

Výsledkom kurzu bude nádherne namaľovaná jesenná krajina.

28.11. Vianočná pohľadnica technikou akvarelu (utorok, 17:00-19:00) 3/3

Na kurze sa naučíte: namaľovať niekoľko predmetov, typických pre vianočné obdobie, ktoré môžete navzájom kombinovať a vytvárať tak rôzne variácie pohľadníc maľovať technikou suchého akvarelu naučíte sa kombinovať rôzne farebné odtiene kombinovať techniku akvarelu s ceruzkami či fixkami.

Výsledkom kurzu budú 2 vianočné pohľadnice, ktorými potešíte svojich milovaných.

Kapacita je obmedzená, preto je individuálny prístup zabezpečený.

Cena: 74,90€ / osoba

V prípade záujmu LEN o jednu lekciu je cena za lekciu 29,90€ / osoba