Tak toto sme tu ešte nemali!

Filmová hudba nielen s orchestrom, ako sme už vždy a všade zvyknutí, ale tentokrát výnimočne aj so živým zborom!

Toto sa jednoducho oplatí zažiť.

Mnohým milovníkom hudby už dobre známy bratislavský ženský komorný zbor „Les Sirènes“ v preklade „Sirény“ prichádza s novou hudobnou dramaturgiou. Po veľmi úspešných koncertoch klasiky, jazzu, popu a muzikálov sa zbormajster a dirigent Lukáš Kunst rozhodol priniesť opäť niečo nové do svojho zborového repertoáru a prekvapiť tak nielen stálych fanúšikov, ale osloviť aj širšiu škálu poslucháčov a ponúknuť im tak nádherný hudobný a umelecký zážitok.

Tento veľký koncert filmovej hudby je určený pre všetky vekové kategórie a pôjde o vynikajúce podujatie pre celé rodiny. Hudobný výber je totiž postavený na najväčších filmových hitoch, ktoré dozaista každý z vás pozná, a nájde sa v nich. Spomienky, ktoré sa vám budú vynárať pri jednotlivých skladbách, vás zavedú do dôb možno vášho detstva, možno mladosti, možno vám budú evokovať vaše príjemné pocity spojené s jednotlivými filmami.

Zo všetkých spomenieme aspoň kultové československé komédie, ktoré svojho času dominovali našim životom a ich kult pretrváva dodnes: „Což takhle dát si špenát“ alebo nezabudnuteľná „Saxana“. Je dôležité dodať, že týmto konkrétnym skladbám robil hudobné aranžmány skvelý hudobník Richard Šarközi st. a budú uvedené v celosvetovej premiére.

Dominantou hudobného repertoáru koncertu budú však samozrejme zahraničné filmové produkcie. Z mnohých ako chuťovku uvádzame všetkými milovaného „Jamesa Bonda“ či „Indianu Jonesa“ alebo „Ružového pantera“.

Nebudú však chýbať ani westernovky, či nezabudnuteľné „Hviezdne vojny“ a mnoho ďalších príjemných prekvapení, ktorým hudobné aranžmány robil talentovaný Maťo Petrík.

V hudobnom obsadení budete môcť počuť okrem ženského komorného zboru orchester The Ladies Ensemble.

Nechajte sa unášať lahodným spevom filmovej hudby sprevádzanej orchestrom spolu s celou rodinou alebo partiou kamarátov. Bude to neopakovateľný zážitok plný prekvapivých momentov a pocitov.

Ceny vstupeniek od 19,- Eur