Kontrafakt mieri s najväčšou halovou show na Slovensko. Kontrafakt New Era 9.2.2024

Vstup umožnený od 18:30 hod. 

Oslava dvou dekád na vrchole rapovej scény.

"Od doby Dáva mi chalani s nami stále kývu hlavami. Keď sme sa v roku 2003 prvýkrát objavili na obrazovkách s hitom Dáva mi, ani sme netušili, že o 20 rokov neskôr sa opäť ako prvá československá rapová crew objavíme s koncertom v legendárnej O2 arene v Prahe. 23.9.2023 zavítame do českého hlavného mesta s jediným cieľom a to prepísať históriu živých koncertov. Všetci naši bratia a sestry a ich deti, ktorí ste odrástli na našich zásadných albumoch ako sú ERA, Bozk na rozlúčku a Navždy, príďte za nami osláviť ďalší rapový míľnik “Z detskej izby až po 15 tisícový kotol”. 

Vzhľadom na veľký ohlas v Prahe prinášame túto epickú šou aj do Bratislavy na Zimný štadión Ondreja Nepelu.

Prešli sme spolu všetky etapy, od kaziet na školách, napálených cédečiek (schovaných pred rodičmi), youtube éry až po dnešnú dobu sociálnych sietí. Kedysi sme vyrastali v panelákoch, teraz budeme mať na koncerte rovnako vysokú ledku. Presne tak vysokú, ako 8-poschodová bytovka. A to je len to najmenšie, čo vás čaká. Aby to bolo nezabudnuteľné pre každého, kto prekročí brány areny, spojili sme naše sily so svetoznámym stagedizajnérom, Martinom Hruškom, ktorý je podpísaný pod tými najvýraznejšími a najveľkolepými shows, nielen v Česku.
Spolu sme rástli, spievali a plakali, jednoducho zažili sme nespočetné množstvo zážitkov, cestovali sme spoločne na koncerty od východu Slovenska až po západ Čiech. Teraz sa nevieme dočkať momentu, kedy každý jeden fanúšik pricestuje za nami, do Bratislavy, a zažije výročnú oslavu legendárnej skupiny Kontrafakt. Prvú, jedinú a poslednú svojho druhu. Lebo hip-hop mi dáva to, čo mi život bere a bude mi dávať, až kým mi Boh ten život nezobere."

Zažikoncert v centre diania s prístupom do zákulisia zakúpením balíčku Kontrafakt - VIP Experience:

  • získáš špeciálny unlimited prístup do Golden circle, plochu, tribuny a backstage. Jedinečná príležitosť ísť do zákulisia a stretnúť sa s celým štábom, hosťami a kapelou a odfotiť sa pred jedinečnou fotostenou, priestor s vlastným zázemím v zákulisí (miestnosť so sedením, barom, šatňou, toaletou).
  • Bude na Teba čakat catering s vlastným barom (all inclusive).
  • Vlastný vstup od 18:00 hod. - na privítanie na Teba bude čakat usporiadateľská služba aj s darčekom (merchandise).
  • Po koncerte Meet & greet s kapelou na uzavrenej afterparty.
  • Prístup na VIP party po skončení koncertu.

Detaily afterparty a sortiment baru podľa dohody s klientmi , bude komunikovaný emailom po zakúpení balíčku cca 14 dní pred koncertom .