Ahojte,
poďte stráviť kreatívnu chvíľku s vašou Osobnou Mandalou.
Osobná mandala alebo aj mandala podľa dátumu narodenia a mena je výtvarne stvárnený „Obraz vlastnej duše“. To všetko má svoj význam a vytvára jeden ucelený celok. Práve preto je každá jedna mandala jedinečná a šitá presne na mieru. Keďže tak ako písmená, čísla, tvary aj farby majú svoju vlastnú vibráciu, aj samotná farebnosť mandaly nie je náhodná, či intuitívna. Jednotlivé farby vrstiev sa priraďujú podľa presného princípu. V tomto spôsobe vypracovania osobná mandala predstavuje „zhmotnený otlačok duše“. Tam je zakotvená podstata jej fungovania na mimozmyslovej úrovni.
Osobne sa vopred postarám o výpočty osobných mandál na základe vašich osobných údajov. Preto je potrebné aby ste sa prihlásili vopred, najneskôr do stredy večera 5.6.2024 na nižšie uvedenú emailovu adresu. Počet miest je obmedzený, keďže posedenie je určené pre menšiu skupinku ľudí s individuálnym prístupom v príjemnom prostredí. Do emailu prosím rovno uveďte svoje meno, priezvisko (tak ako aktuálne máte uvedené vo svojom OP) a dátum narodenia, to isté aj za vaše dieťa.

Na našom spoločnom posedení sa budeme už iba tešiť zo spoločného tvorenia. Maľovať budeme na výkres vo formáte A4 pastelkami. O všetok materiál sa postarám, takže okrem dobrej nálady si so sebou nemusíte už nič nosiť:)
Kreatívne posedenie pri osobných mandalkách nevyžaduje žiadne špeciálne skúsenosti s výtvarnými technikami, ani so samotným maľovaním. Vhodné aj pre mamičky s deťmi.

Dátum: 9.6.2024
Miesto: Joga Rheia, Prešov
Čas: 17:00 – 20:00
Cena: 35€ (vrátane všetkého materiálu), deti do 12r cena 15€
Toto posedenie kľudne môžete aj darovať vo forme darčekovej poukážky, ktorú s radosťou pre vás vytvorím:)
V prípade záujmu ma prosím kontaktujte prostredníctvom emailu na anita@mandalafactory.sk. A z kapacitného dôvodu, keďže sa jedná o malú skupinku rodinnej atmosféry je potrebné zaplatiť symbolickú zálohu vo výške 15€ na účet SK31 0900 0000 0000 1128 0060. Bez zálohy nie je rezervácia potvrdená a taktiež záloha je nevratná.

Teším sa na vás:)
S láskou, Anita
www.mandalafactory.sk