Tento príjemný kurz je rozdelený do dvoch víkendových poldní. 🙂
V sobotu od 9:00 do 13:30 sa naučíme všetky techniky a prejdeme si celú zostavu 21 cvikov hormonálnej jogy detailne prvý raz raz. V nedeľu medzi 9:00 a 13:30 si všetko dva razy zopakujeme a naučíme sa 3 pránajámy a 10 antistresových cvikov, aby sme si vedeli pomôcť v prípade nežiadaného stresu, ktorý vo významnej miere ohrozuje našu hormonálnu a iné rovnováhu.
Cvičí sa v príjemnom prostredí jogového centra v Podunajských Biskupiciach.

Počet miest na kurz je obmedzený. Rezervujte si miesto preto čím skôr a prihláste sa e-mailom na hormonalka@gmail.com alebo cez FB messenger .
🙂 ❤ 🙂
Hormonálna jogová terapia podľa Dinah Rodrigues (HJT) alebo zjednodušene – hormonálna joga – je ucelená a detailne prepracovaná zostava 21 cvikov, ktorá nám, ženám pomáha harmonizovať hormonálny systém a odstraňovať problémy spojené s hormonálnou nerovnováhou, ktorými sú napríklad: neplodnosť, znížená funkcia štítnej žľazy, symptómy menopauzy, problémy s menštruačným cyklom, polycystické vaječníky, depresie, osteoporóza, stavy úzkosti, spomalené myslenie a iné…
Cviky sú jednoduché, ale veľmi účinné. Dinah zostavu vytvorila úpravou jogových ásan do dynamickej podoby, ktoré doplnila o cirkuláciu energie do žliaz s vnútornou sekréciou – vaječníkov, štítnej žľazy a hypofýzy a rôzne dýchacie a iné techniky. Predchádzajúce skúsenosti s jogou preto nie sú pre cvičenie hormonálnej jogovej terapie (HJT) potrebné.
Viac informácií na http://hormonalka.sk/