18.-19.5.2024 – PREZENČNÝ intenzívny kurz hormonálnej jogovej terapie podľa Dinah Rodrigues – KOŠICE - Centrum SYNERIA, Mlynská 11.
Kurz sa bude konať v centre Košíc, v sobotu a v nedeľu od 9:00 do 13:30.

ORIENTAČNÝ PROGRAM:
SOBOTA bude patriť úvodu – porozprávam niečo o hormonálnej joge, o jej zakladateľke, i ako som sa k nej dostala ja. Naučíme sa tiež všetky cviky zostavy a techniky, ktoré hormonálna jogová terapia využíva a vďaka ktorým je zostava 21 cvikov taká účinná.
V NEDEĽU si celú zostavu 2x zopakujeme. Na záver sa naučíme 3 pránajámy (ukľudňujúce dychové techniky) a 10 antistresových cvikov na odbúranie stresu, ktorý v značnej miere prispieva k narušeniu hormonálnej rovnováhy.
Doma, po pravidelnom praktizovaní, vám zostava zaberie už len 30 minút.

HORMONÁLNA JÓGOVÁ TERAPIA prirodzene odstraňuje problémy ako premenštruačný syndróm (PMS), nepravidelnosti menštruácie, myómy, cysty na vaječníkoch, polycystické vaječníky, neplodnosť, predčasný prechod, akné, symptómy menopauzy, napríklad návaly horúčav, nespavosť, emocionálnu nestabilitu, podráždenosť, pocity stresu, paniky, depresie a nerozhodnosti, urogenitálnu suchosť, stratu vitality, migrény, zhoršenie pamäti, osteoporózu, inkontinenciu, syndróm karpálneho tunela, suchú pleť, vypadávanie vlasov, lámavé nechty, nedostatočnú činnosť štítnej žľazy, a iné ťažkosti spôsobené NÍZKOU ALEBO NEVYVÁŽENOU HLADINOU HORMÓNOV.

PREDCHÁDZAJÚCE skúsenosti s jogou NIE SÚ pre cvičenie hormonálnej jogovej terapie (HJT) potrebné. Nejde totiž o klasickú hathajogu v zotrvávaní jednotlivých pozícií v prítmí sviečky za zvuku meditačnej hudby, ale o jednoduché cviky, ktoré vznikli úpravou niektorých jogových ásan do dynamickej podoby. Cvičí sa bez hudby pre lepšie sústredenie sa na cirkuláciu energií a aktiváciu jednotlivých žliaz pre zvýšenie tvorby hormónov a ich harmonizáciu. Súčasťou zostavy sú však aj tri relaxačné harmonizačné cviky, pri ktorých ležíme a tak aktivujeme a harmonizujeme energiu v našich žľazách , či čakrách.
Viac informácií nájdete na www.hormonalka.sk alebo si ich vyžiadajte odo mňa.

PRE KOHO NIE SÚ CVIČENIA VHODNÉ
Cvičenia nie sú určené pre tehotné ženy, pri liečbe nádorových ochorení, ženy s pokročilou endometriózou, ženy s myómami väčšími ako päsť, ani pre ženy s vážnymi psychiatrickými problémami. V prípade diagnóz, kde si nie ste isté, radšej svoj zdravotný stav konzultujte s lekárom, ktorý Vám poradí, či nie je vo Vašom prípade nežiaduce zvyšovať produkciu ženských hormónov.

V cene kurzu 110 € okrem vyššie uvedeného dostanete aj tlačené SKRIPTÁ s podrobným opisom všetkého, čo sa na kurze naučíme, takže budete dobre pripravené pre pravidelné praktizovanie zostavy doma.
BONUS: Jedna opakovacia lekcia ONLINE bude pre vás navyše grátis.
Absolventky mojich kurzov môžu potom za symbolický poplatok navštevovať ONLINE lekcie (raz do týždňa).

Počet žien na kurze je obmedzený, preto dlho neváhajte, záujem je veľký 🙂.

PRIHLASOVANIE a komunikácia:
* e-mailom: hormonalka@gmail.com
* správou FB: https://www.facebook.com/hormonalka
Viac informácií nájdete na mojom webe www.hormonalka.sk
Teším sa na naše spoločné cvičenie ❤