CVIKY sú URČENÉ pre všetky ženy od 14 rokov, ktoré chcú zlepšiť kvalitu svojho života. Horná veková hranica je neobmedzená ❤
OBSAH A CIEĽ KURZU: na celodennom kurze od 9:00 do 19:00 v rodinnom centre ALBA v NITRE sa naučíme zostavu 21 cvikov hormonálnej jogovej terapie, ktorú pre nás skoro 20 rokov vyvíjala (dnes už 95-ročná) Brazílčanka -Dinah Rodrigues.
Zostavu sa naučíme detailne tak, že po kurze budete vedieť samostatne cvičiť doma a po niekoľkých cvičeniach Vám to zaberie len 30 minút času.
Okrem zostavy sa naučíme niekoľko ukľudňujúcich dychových a antistresových cvikov na odbúranie stresu, ktorý v značnej miere prispieva k znižovaniu hormonálnej hladiny.
V CENE 100 € sú okrem vyššie uvedeného:
* tlačené SKRIPTÁ s podrobným opisom všetkého, čo sa na kurze naučíme, takže budete dobre pripravené pre pravidelné praktizovanie zostavy doma
* jedna online OPAKOVACIA LEKCIA grátis
HORMONÁLNA JÓGOVÁ TERAPIA prirodzene odstraňuje problémy ako premenštruačný syndróm (PMS), nepravidelnosti menštruácie, myómy, cysty na vaječníkoch, polycystické vaječníky, neplodnosť, predčasný prechod, akné, symptómy menopauzy, napríklad návaly horúčav, nespavosť, emocionálnu nestabilitu, podráždenosť, pocity stresu, paniky, depresie a nerozhodnosti, urogenitálnu suchosť, stratu vitality, migrény, zhoršenie pamäti, osteoporózu, inkontinenciu, syndróm karpálneho tunela, suchú pleť, vypadávanie vlasov, lámavé nechty, nedostatočnú činnosť štítnej žľazy, a iné ťažkosti spôsobené NÍZKOU ALEBO NEVYVÁŽENOU HLADINOU HORMÓNOV.
PRE KOHO NIE SÚ CVIČENIA VHODNÉ
Cvičenia nie sú určené pre tehotné ženy, pri liečbe nádorových ochorení, ženy s pokročilou endometriózou, ženy s myómami väčšími ako päsť, ani pre ženy s vážnymi psychiatrickými problémami. V prípade diagnóz, kde si nie ste isté, radšej svoj zdravotný stav konzultujte s lekárom, ktorý Vám poradí, či nie je vo Vašom prípade nežiaduce zvyšovať produkciu ženských hormónov.
PREDCHÁDZAJÚCE skúsenosti s jogou NIE SÚ pre cvičenie hormonálnej jogovej terapie (HJT) potrebné. Nejde totiž o klasickú hathajogu v zotrvávaní jednotlivých pozícií v prítmí sviečky za zvuku meditačnej hudby, ale o jednoduché cviky, ktoré vznikli úpravou niektorých jogových ásan do dynamickej podoby. Cvičí sa bez hudby pre lepšie sústredenie sa na cirkuláciu energií a aktiváciu jednotlivých žliaz pre zvýšenie tvorby hormónov a ich harmonizáciu. Súčasťou zostavy sú však aj tri relaxačné harmonizačné cviky, pri ktorých ležíme a tak aktivujeme a harmonizujeme energiu v našich žľazách , či čakrách.
Viac info na www.hormonalka.sk
PRIHLASOVANIE alebo komunikácia:
* e-mailom: hormonalka@gmail.com
* správou FB: https://www.facebook.com/hormonalka