Ahoj priatelia,
tešíme sa, že vás môžeme opäť pozvať na Trh v Záhrade! 🙂

Na hand made, home made a design výrobky a produkty a ich autorov sa môžete tešiť v nedeľu 11.6. 2023, ako obvykle v čase od 10 do 18h, za slnečného počasia vonku, teda posedenie pri džúse a kávičke bude ešte lepšie.. Koho na júnovom letnom trhu uvidíte a od koho budete môcť nakúpiť sa postupne dozviete, sledujte event, info budeme priebežne aktualizovať..

Zdroj: facebook.com/ Záhrada - Centrum nezávislej kultúry

INFO PRE PREDAJCOV
Dnešným dňom otvárame registráciu pre predajcov a prihlasovať sa môžete do 24.5.2023 na trhvzahrade@gmail.com

Výsledky - odpoveď či sme vás vybrali alebo nie - vám príde mailom do 30.5. Do prihlášky prosím napíšte: vaše meno, odkiaľ ste, popis a aj fotky vašich výrobkov/produktov (tie použijeme pri promovaní trhu), web stránku, kde sa dajú vaše veci pozrieť, telefón na vás, koľko miest by ste si ideálne prosili ( budeme sa snažiť vyhovieť), ak chcete či potrebuje extra miesto na stojan/štender a podobne, tiež to prosím do prihlášky pripíšte.. to všetko aj v prípade, že už ste sa na náš trh v minulosti registrovali.. je vás veľa, nedá sa pamätať si všetkých.. Kapacitu máme obmedzenú, teda budeme vyberať, veríme, že sa uvidíme s väčšinou z vás a že bude príjemne ako vždy! 🙂

Pravidlá sú stále rovnaké, Trh v Záhrade dáva priestor hand made, home made a design výrobkom, producentom malým aj už zabehnutým značkám, na trhu sa platí darcovskými kupónmi, jedno predajné miesto je 1x1m , celková kapacita je 30 predajných miest, stoly aj stoličky dodáme my, parkovanie je najbližšie na Striebornom námestí (do Záhrady, žiaľ, autom prísť nemôžete, veci si treba odnosiť..)

Poplatok za jedno predajné miesto (1x1m) je 10€, za priestor na stojan 5€, v prípade, že si chcete doniesť vlastný stolík 7€. Darcovské kupóny sa menia v kurze 1:1.

Krásne dni vám zatiaľ prajú Vaši Záhradníci!

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.