𝗟𝗼𝗿𝗱 𝗼𝗳 𝘁𝗵𝗲 𝗗𝗮𝗻𝗰𝗲 𝗼𝘀𝗹𝗮𝘃𝘂𝗷𝘂́ 𝟮𝟱. 𝘃𝘆́𝗿𝗼𝗰̌𝗶𝗲 𝘂𝘃𝗲𝗱𝗲𝗻𝗶́𝗺 𝗻𝗼𝘃𝗲𝗷 𝘀𝗵𝗼𝘄

Geniálny tanečník Michael Flatley vytvoril svoju tanečnú skupinu Lord of the Dance, založenú na tradičnom írskom tanci, v roku 1996. Už prvé vystúpenie 27. júla toho roku v Dubline zbúralo všetky doposiaľ zažité predstavy o tanečných show. Nasledovalo celkom 21 vypredaných predstavení v londýnskej Wembley a celosvetové turné.

,, Všetci ti budú hovoriť nie, toto sa ti nemôže podariť! “ Vždy, keď niečo takéto počujem, viem že úspech už mám na dosah ruky. “

Tanečná šou Lord of The Dance sa stala tanečným fenoménom a najnavštevovanejším tanečným predstavením vôbec. Michael Flatley po celé roky – aj keď neskôr sám aktívne nevystupoval – dohliadal veľmi prísne na kvalitu pódiového spracovania, choreografie a výber samotných tanečníkov. Teraz, k 25. výročiu, pripravuje nestarnúci Flatley novú show. Jej podobu zatiaľ tají, no aj tak bola Slovenská republika jednou z prvých krajín, ktorá získala pre verných fanúšikov termín na rok 2022.

Niet divu, Lod of The Dance totiž vystúpi na Slovensku už niekoľkýkrát a videlo ju doteraz tisícky divákov. Michael Flatley nasleduje svoj sen a bude to určite opäť nezabudnuteľný zážitok.

Michael Flatley: ,, Follow your dream... “

Nepremeškajte možnosť vidieť svetový formát Lord Of the Dance s novým programom 27.11.2022 v bratislavskej Inchebe

Podujatie, ktoré usporadúvajú Lord of the Dance Slovakia a PREDPREDAJ.SK