Tentokrát sme sa rozhodli spojiť dva obľúbené workshopy dohromady! 

Prídeš za zážitkom, z ktorého sa stane parádny doplnok do každej domácnosti. Vyber si, či vytvoríš machový obraz alebo machové hodiny s tichým strojčekom a všetko potrebné ťa bude čakať na mieste.

Lektorka ti ušetrí kopec času a povie ako na machové obrazy, či hodiny bez zbytočných komplikácií. Okrem toho, rada prezradí rôzne šikovné tipy. Zistíš, ako sa dá hrať s rôznymi vrstvami, ako docieliť želaný dizajn aj aké všemožné možnosti „machovanie“ ponúka.

Môžeš vyskúšať atypický dizajn alebo staviť na zelenú klasiku. Isté je, že si každý odnesie domov svoj originál. Príď si vytvoriť svoju špeciálnu kompozíciu a nezabúdaj, že vo dvojici to ide vždy lepšie. Čo tak urobiť spolu set, ktorý do seba zapadne ako puzzle?

Lišajník si svoj pekný vzhľad zachová niekoľko rokov bez akejkoľvek starostlivosti. Nepýta vodu ani hnojivo, takže ide o bezúdržbové výrobky. Čakajú ťa laserované doplnky z dreva a chýbať nemôžu ani kúsky kôry, bavlna, či jutové a kokosové laná.

Lektorka ti predstaví rôzne dizajnové prevedenia a zaujímavé kombinácie. Keďže je ich neúrekom, tvoja najväčšia starosť bude vybrať si a dohodnúť sa so svojou fantáziou, čo z toho nakoniec bude. 

Všetky materiály potrebné na tvorbu budú samozrejme zabezpečené na mieste. To medzi riadkami znamená aj to, že doma nebudeš musieť upratovať žiadny pracovný bordel. Privítame ťa s dobrou náladou a pohárom prosecca na náš účet.