MAGICKÝ VEČER FILMOVEJ HUDBY

Muzikálové hviezdy MIRKA PARTLOVÁ a JANKO SLEZÁK vás prevedú jedinečným hudobným predstavením s projekciou, kde si prídu na svoje fanúšikovia viacerých žánrov zo svetovej filmovej hudby.

Zdroj: FB / L R Media

Zažijete „príbeh“ lásky v duetoch PRETTY WOMAN, HRIEŠNY TANEC, ikonickú skladbu SINGING IN THE RAIN, nezameniteľnú WEST SIDE STORY, ľadové kráľovstvo FROZEN s Vivaldiho Zimou, GLADIÁTORLEVÍ KRÁĽ, slávny soundtrack k filmu ROCKY 3 Eye of the Tiger, či dych berúci song YOU RAISE ME UP, až po najnovšie hity a oskarové duety ako SHALLOW či SKYFALL

Nechajte sa unášať jedinečným magickým hudobným predstavením, ktoré prinášajú slovenskí umelci profesionálnej 11-člennej kapely so speváckymi hviezdami.

Magický večer filmovej hudby je úspešný projekt vokálno-inštrumentálnej svetovej filmovej hudby zložený z klasicko-rockového súboru profesionálnych hudobníkov na čele s Romanom Rusňákom a speváckych hostí ako Mirka Partlová a Ján Slezák.

Hudobníci sú z prostredia Slovenskej filharmónie, Symfonického orchestra Slovenského rozhlasu, big bandov a z divadla Nová Scéna.

PREDAJ MOŽNÝ LEN FORMOU HOMETICKET!