Pozývame vás na koncerty kapiel Zoči Voči a MF v rámci ich spoločného Slovenského turné ktoré sa nesie pod názvom NAVŽDY V NÁS TOUR 2023.

Zoči Voči a MF - Navždy v nás TOUR 2023

Predpredaj v sieti MaxiTicket.

Zdroj: facebook.com / Zoči Voči

Zoči Voči a MF

Zoči Voči je slovenská rocková hudobná skupina z Nitry, ktorá vo svojej tvorbe vychádza z hudobných žánrov akými sú metalcore, punk, rock a hardcore. Pop-punková kapela MF pôsobí na slovenskej scéne už vyše desaťročie a má za sebou množstvo koncertov na Slovensku aj v ČR.


Zoči Voči je slovenská rocková hudobná skupina z Nitry, ktorá vo svojej tvorbe vychádza z hudobných žánrov akými sú metalcore, punk, rock a hardcore. Časom túto zmes štýlov obohatili o prvky z popu. Skupina vznikla 9. októbra 2004 a jej zakladateľmi boli Michal Žitňanský s Filipom Mikom.

Pop-punková kapela MF pôsobí na slovenskej scéne už vyše desaťročie a má za sebou množstvo koncertov na Slovensku aj v Českej republike. Prešla niekoľkými personálnymi zmenami a rok 2019 sa nesie v znamení prerodu a novej sily. Spev prevzal pôvodný člen Martin Guriš a jeho pozíciu basgitary prijal Roman Blažej. Svoju energiu predstavili v novom singli Staré časy, ktorého videoklip sa nesie v znamení radosti zo života a otvorenia novej kapitoly.