NOV / RAPTOR KOCH / ALEX KELMAN // Koncerty na garážach

Raptor Koch
Divosi (prevažne z divokého východu Slovenska) prídu zahrať do Prešporských garáží. Raptor Koch a jeho družina vás príde ozbíjať o posledné zvyšky zdravého rozumu, ak otvoríte svoje uši a srdiečka dokorán.
https://raptorkoch.bandcamp.com

Alex Kelman (synth wave, post-punk, Kysla Records)
.Projekt sibírskeho hudobníka a sound producenta Alexa Kelmana, hudobný výstup ktoreho je zmesou nádherne hlučných gitár, chytľavých tanečných rytmov a aretačných syntetizátorov, vrstvených podmanivým vokálom.

V rokoch 2015 - 2020 Alex Kelman zahral viac než 300 koncertov po celej Európe, Číne a Južnej Emerike.www.alexkelman.com
https://alexkelmanband.bandcamp.com/

NOV.
Mesiac je veľká svietiaca guľa, ktorá chutí tak trocha ako mačacie granule. Raz za mesiac ho zhltne obrovská čierna mačka a nastane nov. V tomto momente sa dá robiť iba jedno: musíme spievať ťahavé mantry o ľudskom tele, udierať na bubny a trhať struny. Iba tak sa môže čierna mačka zľaknúť a mesiac nám opäť vrátiť.
Bratislavská kapela NOV vznikla z nutnosti v apríli 2019 a za krátku dobu bola v mačacích kruhoch popri zasnívanom psychedelickom post shoegaze klasifikovaná ako vážna hrozba. Nevinné romantické melódie sa často ocitnú v temnej uličke, v ktorej sa ozýva iba tichý ženský žalospev.https://linktr.ee/My.sme.nov