Srdečne Vás pozývame na spoločný koncert kapiel Terrible 2S a Robert Pospiš & Martin Sillay.

Kapela Terrible 2s stihla už v tomto roku nahrávanie nového albumu práve s Robertom Pospišom a Martionom Sillayom, ktorí sa na albume aj producentsky podieľajú a na pódiu ich uvidíte aj všetkých spolu.

Kapela Terrible 2s zahrá v novej zostave, ktorú doplnila basgitaristka Eva Turnová, bývalá basgitaristka kapely The Plastic People of the Universe.

Keďže sa predvianočný krst EP Slovenskooo/Šťastie, ktorý sa mal konať v Klube pod Lampou nemohol uskutočniť, pokrstíme ho práve na februárovom koncerte.

TERRIBLE 2s
Kapela Terrible 2s vznikla v roku 2020 zo štyroch pôvodných členov Živých kvetov. Založili ju speváčka a textárka Lucia Piussi spolu s Agnes Loveckou a vytvorili nové autorské duo.
Vydali album Na vrchole síl, EP Vianoce a EP Slovenskoo/Šťastie.
V januári 2023 nahrali album Dotýkať sa oblakov, ktorý vyjde v priebehu roka v Slnko records.

Kapela hrá v zostave:

  • Lucia Piussi, (spev, gitara)
  • Agnes Lovecká (moog, husle, spev)
  • Eva Turnová (basgitara, spev)
  • Juraj Mironov (gitara)
  • Michal Lašán (bicie).

Robert Pospiš & Martin Sillay
Inšpiráciou oboch hudobníkov, Roberta Pospiša a Martina Sillaya, je neustále hľadanie pravdy v ich životoch. To so sebou prináša aj nepretržité objavovanie nových hudobných výrazov. Práve preto pôsobia autori aj ako producenti na nahrávkach, ktoré oslovujú výpoveďou a vyzretosťou hudobného názoru.

BIO:
Výrazné mená slovenskej hudobnej scény. Obaja hudobníci sú rešpektovaní nielen ako aktívni interpreti, ale aj ako producenti oceňovanej slovenskej hudby a zakladatelia uznávaného vydavateľstva Real Music House. Na svojom konte majú desať autorských albumov a viac ako deväťdesiat nosičov s ich producentským a zvukovým podpisom. Albumy hudobnej dvojice Robert Pospiš & Martin Sillay sa pravidelne dostávajú na prvé priečky ankiet o najlepšie slovenské albumy.

💌 VSTUPENKY:
Predpredaj 10 €: https://tootoot.fm/sk/events/63c6b0b5408a950e64ce8198
Na mieste: 15 €