Počuli ste naživo hrať skladby z albumov ako napríklad Meddle, Atom Heart Mother prípadne The Piper at the gates of dawn? Fakt nie? Tak to musíš na náš koncert 🙂

Známa hudobná skupina PIGS ON THE WING - Slovak Pink Floyd Tribute Band pôvodom zo Zvolena vyráža na nové koncertné tour: ATOM TOUR 2023. Po pätnástich rokoch aktívneho koncertovania prináša skúsenosti, kvalitu, ale aj reflexiu dnešných dní v podaní hudobno - vizuálneho zážitku. Skupina sa sústreďuje výlučne na tvorbu hudobnej skupiny PINK FLOYD, avšak výsledný zážitok môže mať umeleckejší tón, než obyčajný revival večer. Vlastnoručná videoprojekcia znásobuje efekt progresívnej a psychedelickej rockovej hudby a preložené texty skladieb len podčiarkujú konceptuálnosť.

ATOM TOUR 2023 je dôležitým prierezom histórie skupiny PINK FLOYD, inventárom epických gitarových sól ako napríklad Comfortably Numb a seriózna výzva všetkým ortodoxným vyznávačom rockovej hudby.

Upozornenie: Program je zostavený z niekoľko vysoko návykových psychedelických skladieb. Za prípadnú hudobnú intoxikáciu sa vopred tešíme!

Vstupné: 8 € predpredaj/10 € na mieste v deň koncertu