Originálna street dance súťaž sa vracia do Bratislavy a ver tomu, že si tento tanečný sviatok nechceš nechať ujsť! Vidíme sa 25. júna na námestí pred Euroveou.

V skratke – Red Bull Dance Your Style je tanečný koncept, ktorý oslavuje street dance battle v kombinácii s nepredvídateľnou hudbou a hlasovaním davu. Jeho víťaz bude reprezentovať Slovensko na svetovom finále vo Frankfurte.

Zdroj: redbull.com
Battle formát, ktorý rozhýbe nielen tanečníkov

Je to tanečná súťaž, ktorej sa zúčastní 16 vybraných street dancerov. Tí budú na začiatku náhodne vylosovaní do dvojíc a vytvorí sa pavúk, na ktorého konci ostane len jeden víťaz. Alebo víťazka!

Battle budú okorenené tým, že pôjde o čistý freestyle. Tanečníci totiž nebudú dopredu vedieť, aký song im DJ zahrá. A aby to bolo mega zaujímavé aj pre divákov, Hugo Hypetrain, ktorý bude mať na starosti muziku, bude púšťať populárne tracky aj nestarnúce vypaľovačky, ktorým budú musieť účastníci prispôsobiť svoj tanečný štýl.

A čo je ešte podstatné – dôležité pre nich bude nielen dobre zatancovať, ale strhnúť svojím predstavením celé publikum, pretože práve to rozhodne o ich osude!

„Takže mi chcete povedať, že aj ja určím víťaza?“

Zdroj: Red Bull Content Pool
Hlavný porotca si práve ty!

O víťazovi každého battlu rozhodujú všetci diváci, ktorí sa práve nachádzajú v publiku. Funguje to tak, že každý dostane do rúk kartičku a po skončení ju dvihne nad hlavu buď modrou, alebo červenou stranou vpred – podľa toho, akú farbu má pridelenú ten, kto ho svojím výkonom dostal do varu.

Takto to ide, až kým nezostane ibe jeden víťaz, ktorý získava miestenku na Red Bull Dance Your Style World Final v nemeckom Frakfurte. To sa uskutoční 4. novembra 2023.

„To znie skvele. Tak ešte raz - kedy a kde?“

Zdroj: Red Bull Content Pool
Posledná júnová nedeľa pred Euroveou

Bude to v nedeľu, 25. júna na námestí pred nákupným centrom Eurovea. Určite to tam nájdeš – okolo totiž bude poriadny rozruch!

Večer predtým sa môžeš tešiť aj na parádnu warm-up párty, ku ktorej dostaneš viac info už čoskoro. Treba sledovať redbull.sk/danceyourstyle a všetko sa včas dozvieš.