OM CHANTING

Zažite silu zvuku Óm.

Om chanting je rezonančná skupinová meditačná technika, ktorá používa transformačnú silu zvuku Óm na aktiváciu samoliečiaceho potenciálu účastníkov.

Táto technika transformuje negativitu na pozitívnu energiu, pomáha očistiť okolie, podporuje Matku Zem a fyzickú, emocionálnu i duchovnú pohodu všetkých zúčastnených. Technika prichádza od hinduistického majstra - Satgurua Paramahamsu Vishwanandu.

Zažite celkovú pohodu - Technika podporuje vnútorný pokoj, duševnú jasnosť, emocionálnu slobodu a fyzické zdravie. Mnohí zažívajú pozitívny posun, ktorý im umožnil užiť si viacej pokoja, radosti a lásky v ich životoch.

Očistite prostredie

Vibračné vlny vytvorené v kruhu sa šíria do okruhu 2 kilometrov, vytvárajú harmonické, mierumilovné prostredie a jednotu medzi ľuďmi a prírodou. ÓM naďalej rezonuje v účastníkoch aj po ukončení kruhu, čo im umožňuje šíriť dobré vibrácie, kamkoľvek pôjdu.

Odporúčaný príspevok na pokrytie nákladov na prenájom sú 2 € na osobu. Meditácia je bezplatná. Každú stredu od 18.30 hod. do 19.30 hod.

Doneste si na prezlečenie voľné oblečenie, aby sa Vám meditovalo pohodlne.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na 0903 393 201.

Tešíme sa na Vás.

Organizačný tím Bhakti Marga Košice

FACEBOOK EVENT ]]>