Leto prináša so sebou okrem horúcich oddychových dní aj čas na festivaly a hudobné chuťovky. Tak ako každý rok, aj tento, sa milovníci rocku, metálu a dobrej hudby môžu tešiť na ROCK POD KAMEŇOM. V prekrásnom prostredí Sninských rybníkov sa bude už po 20. krát konať hudobný festival ROCK POD KAMEŇOM. Tohtoročnú dávku dobrej muziky si návštevníci môžu vychutnať počas 20. – 22. júla 2023.

Zdroj: facebook.com / Rock Pod Kameňom

Festival sa bude konať po ročnej prestávke znovu na zvyčajnom mieste v prekrásnom prostredí Sninských rybníkov. Malebné prostredie rekreačnej oblasti je ako stvorené na ideálnu rockovú dovolenku. V susedstve festivalového areálu sa nachádza biokúpalisko, ktoré je ako stvorené na schladenie sa počas festivalových prestávok. V rekreačnej oblasti sa nachádza veľa možností prespania. Pre náročnejších návštevníkov sú k dispozícii v bezprostrednej blízkosti areálu festivalu hotely, poprípade chatky, ktoré sú ako stvorené na relax. Menej náročný návštevníci môžu využiť služby autocampingu, poprípade stanového mestečka v blízkosti festivalového areálu. V areáli festivalu sa nachádza veľa stromov, ktoré sa postarajú o príjemný chládok. Počas festivalu sa nemusíte obávať ani o prázdny žalúdok. Budú pre Vás prichystané stánky, v ktorých uspokojíte nielen svoj hlad, ale aj smäd.

Tohtoročný ročník sľubuje vďaka žánrovej pestrosti veľa zábavy, vďaka programu, ktorý bude plný mien nielen z domácej scény, ale aj zahraničia.