Manželská komédia o nemanželských túžbach

Michele Rimlová

Alica a Miky sú pár, ktorí žijú v spoločnom manželstve už vyše dvadsaťpäť rokov. Deti im  vyleteli z rodinného hniezda a oni sa ocitli v situácii, ktorú poznajú tisíce párov v ich veku: plamene lásky a vášne oslabli, oheň ich vzájomného súžitia vyhasol.

Alica sa s týmto stavom nechce zmieriť, a preto prinúti Mikyho objednať na víkend luxusný hotelový apartmán a sama si kúpi príručku „Sex pre pokročilých“. Podľa jej jednotlivých lekcií a „cvičení“ sa snaží nájsť zmysel a novú náplň ich partnerského vzťahu. Stratenú cestu k sebe samým. Znovu objavovanie vlastných túžob a protikladné životné očakávania manželov sú zdrojom konfliktov, hádok, ale aj množstva komických situácií.

Pozývame Vás na herecký koncert dvoch protagonistov umeleckého súboru nášho divadla. Na predstavenie, v ktorom sa možno aj sami spoznáte. Nájdete v ňom vlastný život. Dilemy a situácie, ktoré prežívate; otázky, ktoré si sami kladiete. A možno si po jeho vzhliadnutí poviete, že mierne šteklivý názov tejto hry nie je tým, čo ste od neho očakávali.

Predstavenie je určené pre divákov od 15 rokov.
Inscenácia obsahuje expresívne výrazy.

Obsadenie

Alica: Lucia Vráblicová
Miky: Pavol Topoľský

Autorský tým

Autorka: Michele Rimlová
Preklad: Alexandra Ruppeldtová
Réžia, výber hudby: Michael Vyskočáni
Dramaturgia: Svetozár Sprušanský
Scéna a kostýmy: Laura Štorcelová
predstavenie vedie: Dagmar Gucmanová / Marcel Mondočko
text sleduje: Katarína Čillíková

Bulletin na stiahnutie vo formáte PDF