SILVESTER 2023/2024

Opäť sme pre vás pripravili silvestrovskú zábavu. Rozveselia vás – OTTO KOLLMAN a DIG BAND DJ JURI. V cene vstupenky vás bude čakať welcomedrink, večera ( 19.00 – 20.00 hod tanier ), plus pochutiny. Samozrejmosťou je  polnočná kapustnica a šampaňské na polnočný prípitok.

Dátum: 31.12.2023
Čas: 19,00 hod !!!!!
Cena: 59€

Vyžadujeme dress code - SMART CASUAL

VSTUP: Club si vyhradzuje právo zamedziť vstup osobám, ktoré vzbudzujú oprávnené pochybnosti o konaní a správaní sa v súlade s prevádzkovým poriadkom – napr. osoby pod vplyvom alkoholu a iných návykových látok, agresívne správanie a tď. Posúdenie skutočností je v kompetencií personálu. Vstup od 18 rokov, na každý event! 

Zdroj: ticketportal.sk

CENA VSTUPENKY: Cena vstupenky sa môže líšiť nasledovne : iná hodnota v predpredaji a iná po začatí eventu.
REZERVÁCIA MIEST: Zakúpené vstupenky na event zahŕňajú aj rezerváciu miesta a to maximálne na 1 hodinu od začatia eventu! Po tomto čase budú miesta uvoľnené a znovu sprístupnené na ďalší predaj. Naša povinnosť nieje vrátenie peňazí! Povinnosťou clubu nie je vrátenie peňazí, pri neskorom príchode na event. Rezervácie miest, priamo v clube HRON je na dobu maximálne 1 deň! Club si vyhradzuje právo na zmenu sedenia / miesta / z organizačných dôvodov.
VSTUPENKY: Predaj vstupeniek na predpredaji, bude ukončený v deň vystúpenia o 15.00 hod.