Nemáš ešte sobotný program alebo budeš na trhoch v Starej tržnici? Zastav sa u nás v Lab.cafe na kreatívnom workshope! 

Sobotné stuDIYo, kde sa tvoria super vecičky, prebieha každú sobotu. Vyrobíš si niečo zaujímavé, čo to sa naučíš a ešte sa aj zabavíš. Nenechaj si ujsť tvorivé stretká a pokojne so sebou zober aj rodinku alebo kamošovNajbližšie tu máme opäť jeden z najobľúbenejších workshopov!

Príď si vytvoriť otvorené alebo zatvorené rastlinné terárium, ktoré je parádnym doplnkom do každej domácnosti! Zístíš v skratke, ako tzv. floráliá fungujú a možno ťa poteší, že sú VHODNÉ AJ PRE ZAČÍNAJÚCICH PESTOVATEĽOV. 

Prezradíme ti niekoľko užitočných tipov, aby tvoje terárium viedlo spokojný a dlhý život. Ak si v tíme: “Nevydrží mi ani kaktus.” nemusíš mať obavy. Tieto mini ekosystémy sú veľmi pekné, sebestačné a nevyžadujú zložitú údržbu. Tvoj výtvor ti môže poslúžiť aj ako originálny darček. 

Čakajú ťa pekné izbovky, sklenené nádoby viacerých veľkostí, kúsky kôry, rôzne kamienky a iné prírodné materiály. Nebudú chýbať ani 3D tlačené doplnky z našej dielne, ktoré trefne doplnia každé terárko. Tešiť sa môžeš napríklad na postavičky drobných zvierat, malé sošky alebo srdiečka.

Cena za workshop, vrátane terária je v závislosti od výberu nádoby od 15 eur do 30 eur.  

Workshop prebieha BEZ REGISTRÁCIE. Stačí, keď prídeš medzi 10:00 a 14:00 hod. k nám do Lab.cafe. Posledný vstup je o 13:30 hod.

Ak máš darčekovú poukážku, na tomto workshope je možné využiť iba poukážky na “Sobotné StuDIYo”.