Súťaž o 3x2 vstupenky do kina na film Slúžka

competitions/231.jpeg Zdroj: Continental film

Film Slúžka je novinkou režisérky Mariany Čengel Solčanskej (Únos, Sviňa), inšpirovanou rovnomenným románom Hany Lasicovej.

Hlavnou hrdinkou je pätnásťročná Anka, ktorá prichádza pracovať ako slúžka do pražskej vily vysokopostavenej rakúsko-uhorskej rodiny. Anka s pomocou zvyšného služobníctva spoznáva pravidlá nového sveta, triedne rozdiely aj komplikované povahy svojich zamestnávateľov. Jej úhlavnou nepriateľkou stáva rovnako stará dcéra panskej rodiny, Resi, no nevraživosť medzi mladými ženami sa postupne premení na sympatie. Silné puto pomôže obom hrdinkám prežiť príkoria, ktoré ich v období života počas prvej svetovej vojny čakajú.

Diváci a diváčky sa budú môcť tešiť na herecké obsadenie, v ktorom sa spoja vychádzajúce talenty Dana Droppová a Radka Caldová s najväčším menami slovenskej i českej hereckej scény, akými sú Zuzana Mauréry, Vica Kerekes, Anna Geislerová či Karel Dobrý.

Pomôcka: správnu odpoveď nájdete v traileri

...

3 výhercovia dostanú 2 lístky a jednu knižku s podpisom Mariany Čengel Solčanskej a autorky knihy Hany Lasicovej

Žrebovanie výhercov bude 6.2.2023
Výherné vstupenky platia v ľubovoľnom kine v sieti CINEMAX

Pozrite si vyžrebovaných výhercov

Zdroj: Continental film

V akom meste sa okrem Banskej Štiavnice odohráva dej filmu Slúžka?

Vyberte jednu z možností:
Odoslaním formulára súhlasite s podmienkami súťaže

Vyplnením údajov a odoslaním vášho e-mailu budete zaradení do súťaže o uvedenú výhru. Zapojením sa do súťaže zároveň súhlasíte s odosielaním newslettra 1xdenne na vašu e-mail adresu (v prípade nezáujmu sa môžete odhlásiť).

Výhercovia budú informovaní o výhre e-mailom. Zoznam výhercov už vyžrebovaných súťaží nájdete tu