Svadobný veľtrh má na Slovensku už 18-ročnú tradíciu. Počas týchto rokov sa z tejto akcie stala najväčšia a najnavštevovanejšia svadobná udalosť, ktorá sa pravidelne koná vždy vo februári okolo Valentína.

 

8. ročník najväčšieho Svadobného veľtrhu na Slovensku sa sťahuje z priestorov Incheba Expo do kongresových priestorov Technopol events (Kutlíkova 17, Bratislava)

Tešíme sa na Vás 18. - 19. február 2023 (so-ne) o 10:00 - 18:00 hod.

Vstupné:
Predpredaj: 5 € / predpredaj.sk
Na mieste: 7 €

Prečo je fajn prísť sa pozrieť na Svadobný veľtrh?

  • veľa kvalitných dodávateľov nájdete pod jednou strechou a ušetríte tak kopec času pri vybavovaní a organizovaní vašej svadby
  • okrem toho ušetríte aj veľa peňazí, nakoľko väčšina vystavovateľov ponúka výrazné výstavné zľavy
  • nájdete veľa zaujímavých inšpirácií a noviniek, ktorými viete ozvláštniť vašu svadbu a prekvapiť svadobných hostí
  • strávite príjemne dopoludnie alebo popoludnie s priateľom, kamarátkami, či rodinou, posedíte pri dobrej kávičke a koláčiku 

Svadobný veľtrh sa stal už tradičným sviatkom svadobných príprav nielen pre budúce nevesty a ženíchov, ale aj pre svadobné mamy a rodinných príslušníkov, ktorí sa podieľajú na organizácii svadby. Cieľom veľtrhu je aktívna prezentácia spoločností podnikajúcich v oblasti svadobného priemyslu, predstavenie nových módnych trendov svadobných šiat, pánskej módy, či obrúčiek a výmena poznatkov a skúseností. K tomu samozrejme patrí bohatý program prebiehajúci počas konania veľtrhu.

Viac informácií o Svadobnom veľtrhu nájdete na stránke www.svadobnyveltrh.sk a na sociálnych sieťach - Facebooku Svadobný veľtrh a Instagrame svadobnyveltrh.sk.

Termíny veľtrhov