Nový salón manikúry a pedikúry v Košiciach: Gélové nechty od nás vydržia 3-4 týždne! FOTO

PR článok

Upravené nechty sú vizitkou každej ženy. Rozžiarte svoje nechty gél lakom, doprajte rukám parafínový zábal alebo zvoľte ošetrenie pre prirodzený a zdravý vzhľad vašich nechtov.


Zdroj: Kultúra manikúry

Salón manikúry a pedikúry v Košiciach Kultúra manikúry sa otvoril len nedávno, v októbri 2021. Sídli v nádherných priestoroch na Bočnej ulici 8., do ktorých sa dostanete cez neprehliadnuteľné modré dvere.

Ani ten najkrajší módny doplnok, prsteň či skvostný náramok nevynikne na rukách, ktoré nie sú upravené. Doprajte si exkluzívne manikérske služby v salóne Kultúra manikúry.

V ponuke nájdete úpravu nechtov gél lakom alebo si môžete zvoliť hĺbkovú manikúru, ktorá je vhodná tak pre dámy, ako i pre pánov.

Svojou svedomitou prácou dosahujeme to, že nechty od nás vydržia 3–4 týždne. Záleží nám na tom, aby ste od nás odchádzali so 100% spokojnosťou,“ hovorí majiteľka salónu, Daria Janegová.

Široký výber farieb a rôznych doplnkov vám umožňuje vybrať si mnoho kreatívnych variácii vašich nechtov.

Naša prevádzka dodržiava protipandemické opatrenia, aby sme vám aj v tejto neľahkej situácii zabezpečili jedinečné a kvalitné služby. Dôležitou súčasťou našej práce je aj sterilnosť nástrojov a celková čistota prostredia,“ dodáva Janegová.

Myslite na to, že ruky a nechty sú najexponovanejším miestom a dennodenne im dávate zabrať. Doprajte im preto to, čo si zaslúžia.

Objednajte si svoj termín na instagrame @kultura_mani­kury. Objednať sa je možné na každý deň v týždni.


Zdroj: Kultúra manikúry

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Kultúra manikúry