Romantická masáž pre dvojice

PR článok

Sviatok sv. Valentína má síce pôvod v ďalekej Amerike, ale aj u nás jeho popularita v posledných rokoch stále rastie. Ponúka totiž skvelú príležitosť, ako osláviť vzájomnú lásku so svojimi najbližšími a užiť si spoločný deň napríklad na thajskej masáži.


Zdroj: Golden Kinnaree

Salón Golden Kinnaree, ktorý je zameraný na thajské masáže ponúka aj možnosť spoločnej masáže pre páry, a práve tieto masáže by mohli byť tým pravým ako obdarovať svojich milovaných. Spoločná masáž sa stáva obľúbeným darčekom ako pre partnerské dvojice tak aj rodinných príslušníkov.

Omamná vôňa, krásne priestory a blízka osoba vedľa Vás počas celej masáže dokážu vzbudiť hlboké pocity. Príjemný pocit z maximálneho uvoľnenia tak môžete prežívať súčasne. Masáž vo dvojici dokáže nie len príjemne vyplniť spoločne strávený čas, ale je hlavne príjemnou formou relaxácie, ktorá Vás dokáže uvoľniť po náročnom dni.

Darček v podobe luxusného oddychu

Pokiaľ nestíhate prísť na sviatok všetkých zamilovaných, môžete svoju polovičku obdarovať darčekovým poukazom, ktorý je platný 9 mesiacov a užiť si tak spoločný čas aj neskôr.

Darčekový poukaz je možné zakúpiť priamo na recepcii , poprípade online poukaz na webovej stránke www.goldenkinnaree.sk . V masážnom salóne Golden Kinnaree si pre Vás pri príležitosti Sviatku sv. Valentína pripravili malý darček v podobe mini sektu pri akejkoľvek párovej masáži. Tento darček dostanú všetci zákazníci, ktorí prídu tento sviatok osláviť spoločne vo dvojici 13.2. alebo 14.2.


Zdroj: Golden Kinnaree

Verní tradíciám

V Golden Kinnaree nájdete pestrú ponuku thajských masáží pričom všetky tieto masáže je možné absolvovať aj vo dvojici . Medzi obľúbené masáže patrí najmä Thajská olejová aromaterapeutická masáž, ktorá je miernejšou formou Tradičnej thajskej masáže. Pri tejto masáži si zákazník môže vybrať aromaterapeutické oleje podľa vône. V ponuke je aj kokosový olej, ktorý sa pred masážou ohrieva a rozpúšťa, vďaka čomu je účinok masáže výraznejší a zároveň dochádza k ľahšiemu uvoľneniu svalstva. Páry spolu môžu absolvovať v jednej miestnosti aj Tradičnú thajskú masáž, ktorá spočíva v akupresúre, kde pri cielenom zatláčaní na reflexné zóny na Vašom tele masérky využívajú ruky, lakte aj kolená. Popri tom poskytujú aj základné uvoľnenie od bolesti s následným strečingom, ktorý má za úlohu rozhýbať Vaše stuhnuté svalstvo.

Pre ľudí, ktorých trápi chrbát a majú sedavé zamestnanie v košickom štúdiu ponúkajú Thajskú masáž chrbta a šije a taktiež aj kancelársku masáž. Tieto masáže sa vykonávajú bez použitia oleja, prípadne použitím thajského bylinného balzamu, ktorý je obľúbený taktiež aj medzi zákazníkmi.

Doprajte sebe aj svojmu telu dostatok relaxu a oddychu. Spomaľte na chvíľu a nájdite si čas pre seba. O vaše telo, zmysly aj ducha sa postarajú pravé Thajčanky s mnohoročnými skúsenosťami.

Objednajte sa

Podľa majiteľky štúdia Golden Kinnaree je ideálne ak sa na masáž objednáte dopredu. Môžete tak spraviť cez rezervačný systém na stránke www.goldenkinnaree.sk, alebo telefonicky na čísle 055/286 23 94.

Pridajte sa na insta a fb stránku Golden Kinnaree a buďte informovaní o všetkých novinkách.


Zdroj: Golden Kinnaree

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Golden Kinnaree