Tip na Vianočný darček: Darujte zážitok - vstup do escape room Prešov Lockdown

PR článok

Keďže Vianoce sa nám blížia dávame vám jeden skvelý tip na originálny darček ktorý bude pre vašich blízkych , priateľov alebo kolegov jednoducho zážitkom , na ktorý sa nezabúda. Tento darček je originálny, nápaditý, nezapadne prachom, nepokazí sa a bude trvalou spomienkou.


Zdroj: www.lockdown.sk

V ponuke sú darčekové poukazy: únikova hra Útek z väzenia, alebo mestská hra (city game) Tajomstvo 49-tej rovnobežky. Poukaz bude platný aj na pripravovanú únikovú izbu Joker , ktorá bude otvorená v priebehu roka 2022.

Darčekový poukaz zasielame elektronicky na email, alebo si ho môžete vyzdvihnúť osobne na prevádzke. Viac info aj na oficiálnom webe.

ESCAPE ROOM LOCKDOWN PREŠOV je jednou z najobľúbenejších a najlepšie hodnotených escape room na Slovensku a nedávno získala ocenenie Travelers choice .

Ide o atrakciu, kde keď prídete zažijete adrenalín, atmosféru, príbeh a z hry budete odchádzať so skvelým spoločným zážitkom.

Milovníci únikových hier túto zábavu nazývajú rôzne napr. úniková izba, úniková miestnosť, úniková hra, escape room , alebo aj paniq rooom. No princíp je ten istý, podarí sa Vám uniknúť v časovom limite? Musíte vyriešiť rôzne hádanky, taktiež prísť na spojitosti v hre a hlavne nájsť cestu von. Každá osoba v tíme má šancu byť hrdinom. Neváhajte nás kontaktovať.

Únikové hry sú určené pre partie priateľov, rodiny s deťmi, oslavy, rozlúčky so slobodou, turistov, teambuilding.

Viac info na www.lockdown.sk alebo na telefónnom čísle 0948 905 005.


Zdroj: www.lockdown.sk


Zdroj: www.lockdown.sk

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: www.lockdown.sk