V malebnom prostredí Areálu Topovné v Belej nad Cirochou sa 4. augusta 2023 rozozvučí TOPOVNÉ FEST, ktorý poteší srdcia všetkých fanúšikov dobrej hudby a zábavy. Pripojte sa k nám a vychutnajte si deň plný hudobných zážitkov, ktorý zostane vo vašej pamäti ešte dlho po jeho skončení.

Zdroj: FB: RPK Agency

Návštevníkov festivalu dostane do varu hlavná hviezda festivalu - SIMA, ktorá sa radí medzi najúspešnejšie slovenské speváčky súčasnosti. SIMA má prichystané pre všetkých neuveriteľne energické vystúpenie, ktoré jednoducho musíte zažiť na vlastnej koži. Spoločne sa môžeme tešiť na šou plnú jej najväčších hitov. CICO BAND & RENE RENDY vás ohromia svojím jedinečným spojením funky, moderných rytmov a rapu. Ich energické vystúpenie a muzikantská zručnosť prinesú nezabudnuteľný zážitok, ktorý prekonáva hranice jazyka a kultúry. Pripravte sa na oslavu života s týmito talentovanými umelcami, ktorí zaručene oživia festivalovú atmosféru.BRAŇO MOJSEJ má prichystané fascinujúce vystúpenie, ktoré zaručene všetkých očarí. Pridajte sa k nám a nechajte sa unášať jeho jedinečnou energiou a nevšednou šou, ktoré sa vryjú hlboko do vašej pamäti. Braňove vystúpenie ponúka neuveriteľný zážitok, ktorý vám bude oživovať, ešte dlho po jeho skončení,  myseľ a spomienky na TOPOVNÉ FEST. Folk-rocková senzácia DYNAMIX, zoskupenie vášnivých hudobníkov z Prešova, Sabinova a okolia, sa pripravuje prekvapiť a očariť publikum svojimi piesňami, ktoré dokonale spájajú prvky slovenskej, ukrajinskej, ruskej a poľskej ľudovej tvorby. Ich živé vystúpenie vás zaručene roztancuje a evokuje túžbu zažiť túto jedinečnú hudobnú symbiózu ešte raz naživo. Gipsy Čáve vás oslovia svojou magickou hudbou, ktorá vytvára most medzi generáciami. Ich nákazlivý entuziazmus a autentický štýl si získajú vaše srdcia.

Okrem hudby bude pripravená aj bohatá ponuku chutných špecialít a osviežujúcich nápojov, ktoré budú k dispozícii počas celého festivalu. Pridajte sa k nám na TOPOVNÉ FEST a zažite jedinečný hudobný zážitok, ktorý spestrí vaše leto a obohatí vaše spomienky. Tento festival je miestom, kde sa stretávajú rôzne hudobné žánre a spojujú ľudia, ktorí majú radi dobrú zábavu, kvalitnú hudbu a nezabudnuteľné zážitky. Je ideálnym miestom na to, aby ste si užili neopakovateľnú atmosféru plnú nadšenia a energie.

Pozvite svojich priateľov, rodinu, alebo príďte sami a užite si túto fantastickú hudobnú udalosť. Zabezpečte si svoje vstupenky už teraz a pripravte sa na nezabudnuteľný zážitok, ktorý vás čaká na TOPOVNÉ FEST! Tešíme sa na vás!

Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmenu programu a miesta konania. Zlé počasie nie je dôvodom na zrušenie akcie.