Blížiace sa Vianoce prinášajú do našich životov jedinečnú sviatočnú atmosféru. A tá prichádza na výstavisko Agrokomplex už na začiatku decembra v podobe čarovných vianočných trhov.

Zdroj: agrokomplex.sk

Vianočné trhy sú ideálnym miestom na nákup darčekov pre vašich blízkych. Objavíte tu jedinečné a ručne vyrobené výrobky, ktoré v bežných obchodoch nenájdete. Okrem toho, že podporujete miestnych umelcov a remeselníkov, máte možnosť vybrať si darčeky, ktoré sú osobnejšie a unikátne.

Vianočné trhy sú tiež známe lahodným jedlom a nápojmi. Medovina, vianočný punč, tradičné dezerty a dobroty sú k dispozícii na každom kroku. Vianočné trhy sú tiež miestom, kde sa stretávajú rodiny a priatelia. Na výstavisku Agrokomplex si spolu s deťmi vytvoríte krásne spomienky na tento čarovný predvianočný čas.

Vianočné trhy majú všetky zložky, ktoré robia z vianočného obdobia najkrajšie obdobie roka. Sú miestom, kde sa stretávajú tradície a ľudia, aby ich oslávili spolu. Nezáleží na tom, či ste malí, veľkí, mladí alebo starí – vianočné trhy majú čaro, ktoré oslovuje každého. Takže si určite rezervujte čas na návštevu Vianočných trhov na Agráči 2. – 3. decembra a nechajte sa uniesť ich magickou atmosférou.


Vianoce na Agráči│02.12. - 03.12.2023
09:00 - 16:00 / PAVILÓN F

Cenník
Vstupné: 2€│Zľavnené vstupné: 1€

Zľavnené vstupné: Žiaci základných škôl, denní študenti stredných a vysokých škôl s platným dokladom o štúdiu do veku 26 rokov, Občania nad 62 rokov, ktorí sa preukážu občianskym preukazom. Občania s preukazom ŤZP (preukaz biely), Sprievodca držiteľa ŤZP/S. Voľný vstup: Občania s preukazom ŤZP (preukaz s červeným prúžkom). Deti do 6 rokov v sprievode rodiča. Výstavisko poskytuje zľavy na vstupnom ale neposkytuje úľavu na parkovnom.