Pozývame vás na Vianočnú tržnicu 2023, - týždeň lokálneho umenia, kníh a dobrôt. Pod jednou strechou budú mať návštevníci vo vybraných dňoch, od nedele 17. decembra do 22. decembra, možnosť nakúpiť originálne darčeky pre svojich blízkych, a zároveň tak svojím nákupom podporiť lokálne značky, malé i väčšie vydavateľstvá, remeselných výrobcov potravín a umelcov. V priestore sa počas trvania trhov vystrieda niekoľko zaujímavých predajcov.

Zdroj: FB / Stará tržnica

Okrem nákupov si tento rok budete môcť užiť pestrý sprievodný program pre deti aj dospelých – viac info už čoskoro!

Náš partner, Slovenská sporiteľňa, prináša na Vianočnú tržnicu inovatívnu službu GoodPay, vďaka ktorej každý návštevník môže nielen pohodlne platiť bezkontaktne.

Tešíme sa na vás vo vybrané dni od 17. decembra do 22. decembra 2023.

Pondelok až piatok v čase od 12:00 do 20:00.
V nedeľu od 10.00 do 20.00 hod.

Vstup na podujatie je voľný!


Zoznam predajcov sa bude počas trvania trhu obmieňať. Aktuálny zoznam bude pravidelne aktualizovaný na sociálnych sieťach jednotlivých organizátorov a tiež v evente.

Pre viac info o programe a predajcoch pridáme čoskoro na sociálne siete Starej tržnice a tiež sociálne siete partnerov: Urban Market a BRaK - Bratislavský knižný festival.

Hlavným partnerom Starej tržnice aj projektu Vianočná tržnica 2023 je Slovenská sporiteľňa.

Vianočná tržnica 2023 vzniká v spolupráci s BRaK - Bratislavský knižný festival a Urban Market. Partnermi Starej tržnice sú BKIS, Hlavné mesto Bratislava.