Živelná hudba ulice prichádza vo svojom hip-hopovom outfite! 👊 Klubová párty nám premastí všetky kĺby a všetko živé pretvorí na štýlový street dance. Hudobné pecky z trapu, dancehallu aj R’n’B sa s precíznosťou rytmického rapu do nás bezpečne zakódujú. Príďte nasať atmosféru žúru, kde hudba ulice prehovorí rečou nu aj old school. Šéfovia hudby budú Tono S. (DJ set), Conspiracy Flat (DJ set) a DJ Petijee. 🎧🕺🔥🖖🔜

Tono S. (DJ set)
je majster mikrofónu, ale my si ho podáme ako selektora kvalitných tunes. Rovnako je zaradený medzi špičku slovenských a českých MCs. Všetci za jedného a jeden za všetkých, preto sa raper neurazí, ak ho oslovíš Tono Suchota, Sousedovic Toníček, Suchý Antonio či Antonio Sucharez. Výbojné punchlines vymení za úderné beaty a ty musíš byť pri tom!

Conspiracy Flat (DJ set)
a.k.a AstralKid22, producent a tvorca klipov, ktorý sa rozhodol pre vlastnú dráhu interpreta a vydal rapový debut pod názvom “Zlatí”. Známy je aj vďaka projektu Love22 a spolupráci s českým labelom MILION+. Zdraví sa so Separom aj DMS a s českým Nik Tendom vydáva jeden nadupaný banger za druhým.

Petijee
je beatmaker z vydavateľstiev ajlávmjuzik aj Humble Grooves, ktorého môžeš stretnúť ako sólo producenta a DJa, alebo po boku rappera Eremena. Práve s ním vydal album Únikový východ. Petijee má na konte aj single ako Time, Killing Time Drinking Wine či skladbu Hravosť. Pred dvomi rokmi vydal debutový album s názvom Soul Paper Scissors. V minulosti sa zúčastnil Red Bull Music Academy Bass Campu.