Ponorte sa s nami do sveta kávy a užite si až dva dni plné kofeínu, informácií i dobrej nálady na Žilinskom Festivale Kávy 23.-24. 09. 2023. V Novej Synagóge v Žiline si budete môcť už po tretí krát vychutnať skvelé kávy od slovenských a tentokrát aj českých pražiarní. 

Zdroj: FB / Žilinský Festival Kávy

O kofeínový víkend a program sa vám postará organizačný tím, ktorý zastrešuje žilinská značka etiópskej kávy Habesh Coffee a kaviareň Street Cafe v spolupráci s festivalom Coffee Market.


Festival bude opäť v eko-duchu. Káva sa bude podávať len do vlastných alebo zakúpených pohárov. 

Tak príďte a staňte sa súčasťou kávovej komunity – ochutnáte čerstvo pražené kávy, horúce i studené nápoje či miešané drinky. Súčasťou festivalu bude celodenný sprievodný program. Workshopy, ukážky a prednášky.


VYSTAVOVATELIA

Festivalu sa zúčastnia slovenské a české pražiarne. Na svoje si prídu kávoví nadšenci od tých, ktorí milujú svetlo praženú výberovú kávu plnú ovocných tónov, až po tých, ktorí milujú mliečne nápoje či miešané drinky.

SPRIEVODNÝ PROGRAM

Program bude zahŕňať rôzne prednášky, workshopy pre skúsenejších a diskusie. Na programe usilovne pracujeme a detaily vám budeme prinášať postupne.

EKOLÓGIA

Festival kávy bude v ekologickom duchu. Káva sa bude podávať len do vlastného pohára. Nebude chýbať ani možnosť oplachovania.