Samoška sa vracia do svojho pôvodného „predcovidového“ jarného termínu a v marci opäť predstaví témy, ktoré rezonujú v prostredí slovenského maloobchodu. Využite preto tohtoročnú jedinú príležitosť, kedy sa na jednom mieste stretnú zástupcovia slovenského obchodu.

Zdroj: facebook.com / Samoška

21. kongres Samoška sa 22. – 23. marca 2023 v DoubleTree by Hilton Košice zameria na problémy, ktoré najviac rezonujú v prostredí slovenského maloobchodého trhu. Obchodníci uplynulé roky čelili mnohým prekážkam a neľahkým situáciám, tie ale so sebou priniesli aj nové výzvy a príležitosti. Aj preto sa odborný program tento raz ponesie v duchu hesla Odkrojte si väčší kus koláča! 

Zložitá doba, v ktorej žijeme, sprevádzaná infláciou, rastúcimi nákladmi na prevádzku obchodu, stúpajúcimi cenami tovaru i celkovou neistotou, si vyžaduje prehodnotiť zaužívané návyky
hľadať nové príležitosti. Ako si udržať zákazníkov alebo získať nových aj v tejto situácii?

Cieľom akcie je pomôcť domácim obchodníkom lepšie čeliť ostrej konkurencii na trhu. Kongresu predchádza večerná párty, ktorú obchodníci radi využívajú na stretnutie sa s kolegami z odboru a nadviazanie nových obchodných kontaktov v neformálnej a príjemnej atmosfére. Tentoraz v spoločnosti kapely Ukitas. Odborný program ponúkne množstvo informácií a inšpirácií nielen domácim maloobchodníkom, ale aj veľkoobchodníkom, dodávateľom či zástupcom profesijných organizácií.

Termín: 22. – 23. 3. 2023
Miesto: DoubleTree by Hilton Košice

Web: www.samoska-kongres.sk
Registrácia: www.samoska-kongres.sk/registracia