V životných peripetiách hrdiniek Kataríny Gillerovej sa nájde takmer každá žena.

Jej príbehy akoby písal sám život, preto sú nám také blízke. S jej postavami sa vieme stotožniť, súcitiť s nimi, držať im palce, smiať sa s nimi aj plakať.

Jej romány pre ženy sa čítajú jedným dychom, príbehy v nich sú plné napätia a dejových zvratov. Autorku inšpiruje všetko, čo sa deje v živote súčasnej slovenskej ženy, jej hrdinky, ako sama hovorí:

„... sa ocitajú v rôznych životných situáciách a musia riešiť rozličné problémy tak ako každý z nás. Život neprináša len pekné chvíle a je iba na nás, ako sa s tým popasujeme... V mojich knihách nájdete príbehy, ktoré sa možno stali vám alebo vašim známym“.

V rámci žánru ženskej literatúry ponúka čitateľkám kvalitu v podobe inteligentne napísanej oddychovky.

Taká je tvorba úspešnej slovenskej autorky Kataríny Gillerovej, ktorej najnovšie vyšiel jubilejný 20. román – Priveľa spomienok, ktorý si spoločne predstavíme samotnou autorkou a pokrstíme už 27. 1., štvrtok o 17:30.
Besedu spojenú s krstom budeme streamovať na Instagrame Panta Rhei.

Moderátor besedy: Lenka Debnárová
20. román Kataríny Gillerovej pokrstí: Aneta Parišková

Tešíme sa vašej sledovanosti na Instagrame Panta Rhei.

Knihu si zakúpite TU: https://www.pantarhei.sk/338268-privela-spomienok...

----

Viac o autorke:
Spisovateľka Katarína Gillerová patrí k najúspešnejším a najobľúbenejším románovým autorkám vydavateľstva Slovenský spisovateľ. Debutovala v r. 2004 románom Láska si nevyberá a v súčasnosti má na svojom konte už 20 románov. Vo svojom žánri si Katarína Gillerová tiež dlhodobo udržiava pozíciu jednej z najpožičiavanejších spisovateliek v slovenských knižniciach. Katarína Gillerová je jednou z mála slovenských autoriek, ktorá sa úspešne etablovala aj na českom knižnom trhu, kde má veľa nadšených čitateliek. Literárnej tvorbe sa venuje iba vo voľnom čase, v súčasnosti učí na strednej škole.

Podujatie, ktoré usporadúva PANTA RHEI- Sieť kníhkupectiev