Naspäť do 90tych? Nemožné? Rozhodne nie s nami! Ďalšia Back To The 90's nás čaká v piatok, 28. januára v Kulturák klube. Nahoď dotrhané rifle a vyšúchané tenisky, vidíme sa na parkete. Tentokrát máme pre vás pripravený aj menší sprievodný program (budeme postupne zverejňovať) a baviť vás budú Genuine Jacks a následne trojica rezidentských selektorov!

GENUINE JACKS
Garage punk, grunge ale aj blues - to všetko vo svojej tvorbe mixujú slovenskí Genuine Jacks! Celé okorenené poriadnym nádychom britpopu. Už 28. januára vám na Back To The 90's zahrajú pecky aj z ich posledného albumu Turning Monochrome.

DJ JBK
Vám namieša tie najväčšie diskohity 90. rokov. Od La Bouche cez Coronu až po Eiffel 65, no skrátka všetko do čoho budeš krepčiť až do rána.

DJ KKT
K 90's neodmysliteľne patria aj gitary, flanelové košele a grunge. Nirvana, Pearl Jam, Alice in Chains, ale aj Red Hot Chilli Peppers, či Oasis - to všetko vo svojej zbierke skrýva DJ KKT.

YASVEC
Okrem najbizárnejších hitov sa v jeho zbierke skrývajú aj punkové skvosty ako The Offspring, Blink-182, či Green Day. Tešiť sa teda môžete na set, počas ktorého vyskáčete dušu.

________________________________________________________________________

BACK TO THE 90's
KULTURÁK KLUB (Štefánikova 47)
28.1.2022
Vstup: 5 Eur

Podujatie bude podliehať platným hygienickým opatreniam.

Podujatie, ktoré usporadúvajú Back to the 90'sKulturák klub a Losos Hate Crew