Fanúšikovia zdravého životného štýlu, tešte sa: Prinášame vám najväčší seminár o zdravej výžive doteraz.  

Po mimoriadne úspešnom prvom ročníku CARNIVORE 2023 sme si pre vás pripravili ďalší seminár plný informácií o zdravom životnom štýle. Nenechajte si ujsť príležitosť vypočuť si rečníkov „od fachu“ – najsilnejšie osobnosti v oblasti klinických štúdií, faktov zdravej výživy na svete a hudobného hosťa KALIHO. Máte sa na čo tešiť!  

Shawn Baker (USA) - Zakladateľ firmy Revero, v ktorej je aj hlavným medicínskym expertom. Ortopedický chirurg s obrovskými skúsenosťami vo farmaceutickom priemysle, celosvetovo známy speaker v nutričnej oblasti, svetový držiteľ rekordu v deadlifte v naturálnom powerliftingu, svetový držiteľ rekordu v rowingu, expert na carnivore stravu a autor knihy Carnivore diet, taktiež známy ako OTEC carnivoru. 

John Jaquish (USA) - vynálezca osteostrong prístrojov, ktoré sa špecializujú na zlepšenie hustoty kostí, partner s Tonym Robinsom v osteostrong klinikách, vynálezca tréningového systému x3, expert na hustotu kostí a sponzor prezidentskej kampane Roberta Kennedyho.  

Daniel Magyar - mladý chalan, ktorý odišiel do Ameriky s veľkými snami, založil svoju prvú firmu PROtransformation LLC, prostredníctvom ktorej odstraňoval osobne viac ako 1300 transformácií pomocou carnivore stravy a X3 systému. Má obrovské množstvo praktických skúseností v carnivore strave a jeho hodnota prichádza z priameho kontaktu s ľuďmi a aplikácii tejto stravovacej metódy. Vo svojej praxi sa stretol s mnohými situáciami, v ktorých dokázal ľuďom pomôcť redukovať hmotnosť, nabrať svalovú hmotu, zlepšiť kvalitu života a dosiahnuť štádiá remisie pri autoimunitných ochoreniach. Do 30 rokov založil 6 firiem a začal sa venovať investíciám na burze a nehnuteľnostiam, je majiteľom najrýchlejšie rastúcej farmy v USA, ktorá sa špecializuje na predaj hovädzieho mäsa, autorom knihy Chudnutie bez stagnácie a spolumajiteľ www.prosupplements.sk

Andrea Magyar - Cez 10 rokov aktívne súťažiaca a reprezentujúca Slovensko v IFBB bikiny fitnese, s praxou osobnej trénerky. Momentálne žijúca v USA a súťažiaca v NPC - Las Vegas, online trénerka, trénerka X3 a striktná carnivoristka už 4 roky. S manželom pomáha carnivore komunitu rozširovať a ukázať naozaj zdravý a liečivý systém stravovania sa. Po 25. rokoch života s Crohnom sama na sebe odpozorovala obrovské benefity carnivore stravovania, ktoré viedli až do štádia remisie, vďaka čomu teraz žije plnohodnotný život bez liekov a s veľkým entuziazmom pomáha ľuďom v podobných situáciách. S manželom vybudovali veľkú slovensko-českú carnivore komunitu s viac ako tisíc ľuďmi. Strava je základom nášho zdravia, tak prečo nevyužiť aj benefity spojené s ňou. 💪🏻  

Milan Valkovič - 23 rokov praxe a práce venovanej vo svete fitnes klientom a výsledkom. Spoluzakladateľ a majiteľ PRO Supplements, majiteľ fitnescentra a spoluzakladateľ Carnivore farmy. Jeho primárnym cieľom je vytvárať spokojných klientov nielen po fyzickej, duševnej stránke ale i funkčnej a pohybovej.

Seminár bude simultánne prekladaný do slovenského a anglického jazyka.