,,Všetko o ženách" je komorná divadelná hra zo súčasnosti, úspešne uvádzaná na viacerých svetových scénach. Autorom tejto úchvatnej komédie je jeden z najhrávanejších súčasných dramatikov, Chorvát Miro Gavran. V piatich príbehoch nazeráme do duše ženy, do jej pocitov, do sveta intríg, ľúbostných sklamaní, ale aj šteklivých tajomstiev. Veselo aj vážne hovorí o ženách, o vzťahoch, o rôznych životných a vekových etapách. Skvelý herecký trojkoncert pomôže mužom odhaliť všetko, čo chceli vedieť o ženách, no báli sa opýtať
V hre účinkuje trio skvelých herečiek, známych z televíznych obrazoviek, Andrea Karnasová, Bibiana Ondrejková a Andrea Profantová.
Výška vstupného: 19 €
Portál www.kamdomesta.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné sa prihlásiť vopred.