Dračie dni za vami tentokrát prichádzajú v podobe divadelného turné, ktoré precestuje Slovensko. Tešiť sa môžete na originálne predstavenie, ktoré vtiahne do deja malých aj veľkých divákov. Čaká nás množstvo smiechu aj prekvapení.

Týmto vás všetkých srdečne pozývame zažiť spolu s nami kráľovský sobáš princa Markusa a princeznej Ivalky. Ako to však už v dobrých rozprávkach býva, všetko sa ešte riadne zamotá. Kráľ Marko si totiž želá, aby Arnošt na svadbe predviedol čosi nové a na dráčika dosiaľ neslýchané. Splnenie tejto úlohy si však bude vyžadovať dávku čarov, takže sa k slovu dostane aj bosorka Holena. Nešikovným sledom udalostí tak padne na princeznú kliatba, a to rovno uprostred svadobných príprav!

Tešiť sa však môžete aj na celkom nový štýl zážitku. Nestačí sa totiž len pozerať! Aby sme spoločne zlomili bosorkinu kliatbu, musíme do príbehu zapojiť aj detských divákov.

Program

Náš malý dráčik Arnošt je zvedavý a rád výletuje. Počas jesene preto navštívime 5 krajských miest po celom Slovensku.

  • Bratislava: 3. november / Dom kultúry Dúbravka
  • Žilina: 5. november / Štátny komorný orchester Žilina
  • Trenčín: 19. november / Kultúrno-kreatívne centrum Hviezda
  • Košice: 3. december / Kunsthalle Košice
  • Banská Bystrica: 17. december / Aula Slovenskej zdravotníckej univerzity
Vstupenky

Predaj vstupeniek je práve spustený, nenechajte si ujsť najlepšie miesta! Predstavenie potrvá približne jednu hodinu a najviac si ho užijú deti od troch rokov, no rozhodne sa nebudú nudiť ani dospelí diváci. Tešíme sa na vás!

Vstupenky dostupné na draciedni.sk.