8. ROČNÍK najväčšej nezávislej konferencie o Networkingu a podnikaní v Čechách a na Slovensku! Túto udalosť si nesmie nechať ujsť žiaden marketér. Bude to najväčšia Networking show akú krajiny V4 trh zažili a to NAŽIVO z Košíc!

Tento krát na tému "Leadership“. Súčasťou ktorej bude najznámejší Online Marketér FRAZER BROOKES so svojim celodňovým workshopom a najlepší tréner predaja za rok 2021 Daniel G s jeho TOP sales tréningom.

Na konferencii ďalej vystúpi viac ako 30 ďalších Českých, Slovenských a Poľských hviezd, ktoré budeme postupne uverejňovať.


Na výber máte Bežný, VIP alebo PLATINUM lístok.

VIP lístok zahŕňa:

  • VIP sedenie vpredu so všetkými spíkrami a hviezdami
  • Občerstvenie počas celej konferencie
  • VIP večierok v Sobotu večer

PLATINUM lístok zahŕňa

  • Výhody VIP lístka
  • Obed so všetkými PLATINUM členmi a hlavnými spíkrami (Frazer Brookes, Daniel G)

Už ôsmy krát sa Vám predstavia TOP osobnosti nie len z Stredo-európskej scény priameho predaja z rôznych spoločností a odvetví. Príbehy priamo z praxe, tipy a triky či rady ako na klientov. Učte sa od profesionálov v sieťovom marketingu a spoznajte ich pohľad na vec. Už 9-11.júna na víkendovej konferencii, ktorá zaručene zmení Váš biznis k lepšiemu!

Tri plné dni (10:00 - 19:00) na tému Leadershipu a hľadania a vedenia tímu, viac ako 30 úspešných spíkrov, Panel Mileniálov, Panel TOP ŽIEN v biznise, peniaze a investovanie, úspech, 10 krokov úspešného MLM-áka a kopec ďalšieho...