NAJVÄČŠIA EURÓPSKA KONFERENCIA PRE BIZNIS A NETWORKING. 

GRANT CARDONE NAŽIVO V BRATISLAVE ! 

Vybudoval biznis v hodnote 5,5 MILIÓN DOLÁROV So 100 dolármi vo vrecku, len za neuveriteľných 90 dní ! 

A teraz príde k nám na Slovensko na 10. ROČNÍK najväčšej nezávislej konferencie o networkingu a podnikaní v Európe! Túto udalosť si nesmiete nechať ujsť!  Tentokrát na tému “SALES & LEADERSHIP”. Zažite naživo tréning od GRANTA CARDONEHO a jeho manželky ELENY CARDONE, nakopávačku od JESSIE LEE WARD -žena, ktorá robí mesačne viac ako 100miliónov v obrate a špičkovú prednášku od VIDA & ADRIANA ZBOJEK, skvelé vstupy od viac ako 20tich najlepšie zarábajúcich lídrov, show DARY ROLLINS, RYTMUSA, panely podnikateľov a kopec umeleckých vystúpení! 

Za 10 dní sme vypredali 5000 lístkov v hale v Brne! Vzhľadom na obrovský záujem, sme zvýšili kapacitu a presúvame event do TIPOS Arény v Bratislave.  

KÚPTE SI LÍSTKY TERAZ, pretože sa rýchlo míňajú a ceny stúpajú! Len do konca AUGUSTA máme pre Vás špeciálnu akciu, pri ktorej môžete získať exkluzívne BONUSY v hodnote až 2500€ a šancu vyhrať MEET & GREET s GRANT & ELENA CARDONE. 

Kedy?

Sobota - Nedeľa, 4-5. November, 2023

Kde?

TIPOS Aréna, Bratislava

Kto?

20 TOP rečníkov v oblasti PREDAJA a NETWORKINGU sa podelí o svoje know-how, stratégie a odbornosť. 

Je to príležitosť posunúť váš BIZNIS, ZNAČKU A NETWORKING na vyšší level a vytvoriť cenné kontakty a prepojenia. Učte sa od najlepších a zabezpečte si svoje miesto na EMPIRE CON 10X najlepšej BIZNIS A NETWORKING udalosti roka! Nepremeškajte túto neuveriteľnú príležitosť. 

Konferencia bude prekladaná z anglického jazyka do slovenského a opačne.


Grant Cardone

„Prišiel za mnou Discovery Channel a spýtal sa ma: “Hej, mohol by si vybudovať biznis v hodnote MILIÓNOV dolárov len so 100 dolármi a to bez použitia svojho mena?” 

Pre väčšinu ľudí by to bolo úplne nemožné urobiť ani za cely život. Ukážem vám krok za krokom presne, ako som to urobil ja a hlavne, ako to dokážete aj vy! 

Volám sa Grant Cardone. Dnes mám nehnuteľnosti v hodnote takmer 4 miliardy dolárov, moje meno mam na 7 firmách. Ročne dosahujeme tržby takmer 200 miliónov dolárov!” 

Grant Cardone je svetovo uznávaný podnikateľ, autor, rečník, investor a tréner. Vlastní a prevádzkuje sedem súkromných spoločností a investičnú firmu v oblasti nehnuteľností s názvom Cardone Capital, ktorá má viac než 5 miliárd dolárov. Je súčasťou druhej série reality show  Discovery Channel s názvom Undercover Billionaire, v ktorej dokázal postaviť a vybudovať biznis v v hodnote 5,5 milóna dolárov len za 90 dní! Grant je aj autorom 11 biznis kníh, z ktorých každá bola zaradená na zoznam najpredávanejších kníh New York Times, vrátane knihy “The 10X Rule”.

Cardone, označený časopisom Forbes za marketingového poradcu číslo 1, je tiež zakladateľom konferencie The 10X Movement & The 10X Growth Conference, najväčšej svetovej konferencie o podnikaní a podnikateľoch. 

Grant Cardone využíva svoju rozsiahlu základňu viac ako 15 miliónov sledovateľov na sociálnych sieťach na poskytovanie pomoci prostredníctvom nadácie Grant Cardone Foundation, neziskovej organizácie zameranej na mentorovanie znevýhodnených a problémových mladých ľudí v oblasti finančnej gramotnosti a podnikania. 


Elena Cardone

začala svoju kariéru v Hollywoode a čoskoro sa stala úspešnou modelkou a herečkou. Celoživotná súťažná športová strelkyňa a teraz manželka, matka, autorka, podnikateľka, staviteľka impéria, producentka eventov, mentorka, verejná rečníčka a vizionárka. 

Je autorkou bestselleru “Build an Empire: How to Have It All.” Je výkonnou producentkou mega úpešných podujatí 10X Ladies, Operation 10X Badass, Build an Empire Mastermind a jej vlastnej show “Women in Power” 

Na základe svojich rozsiahlych skúseností Elena vytvorila vlastný učebný plán na pomoc začínajúcim budovateľom impéria. Tréning, kde kladie základy pre mužov aj ženy, ako vytvoriť, rásť a obhájiť mimoriadnu kariéru a manželstvo. Okrem toho individuálne mentoruje stovky žien. 

Eleniným najnovším úpechom je partnerstvo s EXP Reality. Teraz je licencovanou maklérkou, ktorá plánuje vybudovať najväčší realitný tím na svete, ktorý pomôže tisíckam ľudí vytvárať generačné bohatstvo prostredníctvom nehnutelností poháňaných EXP. 

Elena je šťastne vydatá za Granta od roku 2004 (prenejšie od 4. júla - a ohňostroje nikdy neprestali) a žije so vojim manželom Grantom, ich dvoma dcérami, Sabrinou a Scarlett, spolu s ich dvoma mačkami, Cash a Flow v Míami Beach. Spolu vytvorili portfólio nehnutelností v hodnite 5,2 miliardy dolárov. 


Jessie Lee Ward

Jessie Lee alias BossLee je svetový sieťový marketér #1, viacnásobne dosiahla 7-ciferný ročný príjem, sieťová podnikateľka (mlm networker) , investorka, majiteľka firmy, obchodná koučka a podcaster-ka ,ktorá buduje influencerov, ako to potvrdila Sieň slávy profesionálov v sieťovom marketingu. 

Za menej ako 4 roky vybudovala svoj súčasný sieťový marketingový tím na viac ako 1,6 milióna zákazníkov a 21 000 promotérov po celom svete v 41 rôznych krajinách. Najlepšie hodnotený podnikateľský podcast od Jessie Lee, The People's Mentor, má momentálne 6 miliónov stiahnutí a stále pribúda! Značka a sledovanosť, ktorú vybudovala na sociálnych médiách, má viac ako milión verných sledovateľov s 322 tisíc na Instagrame, 158 tisíc na Facebooku a 211 tisíc na TikTok. Jessie je známa tým, že zdieľa obchodné tipy so svojimi fanúšikmi. Jessie je energický človek s vynikajúcimi komunikačnými a vyjednávacími schopnosťami. Schopná ľahko pochopiť nové koncepty a dobre pracovať pod tlakom. Komunikuje jasne a efektívne ústne aj písomne. 


David Zbojek

Najznámejš a najlepší CZ&SK MLM tréner  v oblasti networkingu, budovania tímu a predaja.

Buduje lídrov, milionárov, profesionálov v sieťovom marketingu. Sieťovému marketingu sa venuje už od svojich 13.rokov. Aktuálne buduje najväčšiu komunitu SM v Európe. Obrovský vizionár, ktorý spája tých najlepších lídrov sveta na jednom mieste. Práve vďaka nemu máte možnosť stretnúť Granta Cardoneho osobne už v novembri u nás na Slovensku! 


Adriana Zbojek

Úspešná podnikateľka a zakladateľka online štýlového bazáru Liora. CoFounder a spolutvorca najväčšiej európskej komunity networkérov. Spája biznis a duchovný rozvoj.
Matka 2 detí, manželka, ktorá prepája rodinný život s veľkým európskym snom.


Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť len formou Hometicket!