Kali je slovenský úspešný raper, ktorý pôsobí na hip hopovej scéne už od roku 2008. Kali sa do povedomia dostal hlavne skladbou „Som hrdý“ s produkciou od Smarta, na ktorú bol natočený videoklip. V tracku používal Double-time. V klipe sa objavil raper Gamba a DJ Grimaso.

Už po vydaní albumu Zlý Príklad, v rozhovore pre High-Life, sa priznal, že chce ukončiť svoju kariéru, že má na pláne ešte jeden album a nakoniec dvojalbum Dezert. Na pláne mal album Psycho, ten bol však neskôr premenovaný na Dezert.
Nakoniec od ukončovania kariéry upustil. V roku 2018 vydal album Dovi Dopo, ktorý pôvodne nemal vzniknúť. Stále sa teda venuje rapu a pred niekoľkými mesiacmi vydal ďalší album, s názvom Ale ne.

Peter Pan : Jeden z najuznávanejších slovenských producentov súčasnosti vstúpil na scénu v roku 2000 ako DJ Mako. Od roku 2011 tvorí a vystupuje pod umeleckým menom Peter Pann. Napriek tomu, že na slovenskej scéne je jedným z najmladších producentov, jeho šou vypredávajú kluby na celom Slovensku, jeho skladby patria medzi najhranejšie v našich rádiách. S KALIM vystupuje ako dvorný DJ a hudobne ho sprevádza .