Na vandrovke po Slovenských vodách nás čakajú ešte 3 výnimočné miesta.

Tešíme sa na vás

  • 31. júla na Štrbskom Plese pod Vežou snov
  • 07. augusta v Námestove na Oravskej priehrade / pri účku v Amfiteátri 
  • 28. augusta v Piešťanoch, kde Spievankovo nahradí Miro Jaroš / v lodenici

Podujatie je zadarmo, lístky vám netreba, stačí dobrá nálada a úsmev na tvár

Zdroj: Kaufland Detský festival

Letná séria vandrovky po slovenských vodách pokračuje celodenným programom s Kalim, Yaelom, Spievankovom, FÍHA Tralala a ďalšími obľúbenými interpretmi. Stretneme sa opäť naživo, už 31. júla na Štrbskom plese a 7. augusta v Námestove na Oravskej priehrade. Tento skvelý program pre deti pripravil ako vždy zadarmo Kaufland Detský festival. A užijú si ho aj dospeláci!

Aj vy ste si obľúbili online seriál Na vandrovke po Slovensku na rodinnej Turbo TV? V letnom vydaní pokračujeme dobrodružnou výpravou po slovenských riekach, jazerách a plesách, priehradách a vodných nádržiach, prameňoch a kúpeľoch. V júni sme vyštartovali pri Dunaji, v júli v našej plavbe pokračujeme na Štrbskom plese, v auguste na Oravskej priehrade a nakoniec zakotvíme v Piešťanoch. Budeme radi, ak sa k nám opäť pridáte a užijete si kopu zábavy.

NAJBLIŽŠIE KOTVÍME NA ŠTRBSKOM PLESE A ORAVSKEJ PRIEHRADE

Na vandrovke po slovenských vodách pokračujeme nielen online na rodinnej Turbo TV, ale vo veľkom štýle aj naživo! Najmladší diváci sa môžu tešiť na veselý program Spievankova, či škriatka Fíha Tralala a nebude chýbať ani folklór v podaní nadanej heligonkárky Lucky Haladejovej. V remeselnom mestečku „Z lásky k tradícii“ im svoje umenie tradičných remesiel predvedú napríklad košikár, či hrnčiar, alebo aj ďalší šikovní remeselníci. Tínedžeri si zasa určite poriadne užijú koncert Kaliho, či Yaela. A zaspieva im aj Dominika Mirgová.

BOHATÝ PROGRAM (NIELEN) PRE MALÝCH VODÁKOV

A pretože v lete sa plavíme po slovenských vodách, v programe nebudú chýbať zábavné súťaže v chytaní rybičiek, vedomostné otázky o vodách na Slovensku, ale aj o prírode, rastlinkách a vodných živočíchoch. Videli už vaše decká živého vodníka? Že nie? Tak na našom festivale sa s ním budú môcť dokonca odfotiť!
Na malých aj väčších vandrovníkov budú čakať ukážky práce požiarnikov, plavčíkov záchranárov a dozvedia sa tiež ako si upevniť zdravie a chrániť životné prostredie.

NOVÉ ČASTI SERIÁLOV NA TURBO TV

Deti, ktoré sa vyberú na vandrovku online prostredníctvom rodinnej televízie Turbo TV, si môžu pozrieť nielen priamy prenos živého programu zo Štrbského plesa a Oravskej priehrady, ale aj nové časti obľúbených seriálov Škola cviku s Robinom a Jurajom Bačom, Pesničková encyklopédia s Paci Pac, Ekokienko s medvedíkom Kuniboo a Tárajkom a Popletajkou, či Čarovný sláčik s Ondrejom Kandráčom. Čaká vás aj pokračovanie nového seriálu Rodinka Vodníkovcov, v ktorom sa dozviete viac napríklad o práci potápača a ďalších „vodných profesiách“.

Sledujte nás v nedeľu 31. júla a 7. augusta od 9:30 na www.detskyfest.sk/turbotv/, alebo kedykoľvek zo záznamu na You Tube kanáli Kaufland Detský festival.